تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
۱
 

پیام رهبرمعظم انقلاب به کارگردان «قلاده‌‌های طلا» +عکس

Share/Save/Bookmark
پیام رهبرمعظم انقلاب به کارگردان «قلاده‌‌های طلا» +عکس
 
ابوالقاسم طالبی پیامی که از قول رهبر انقلاب بابت فیلم قلاده‌های طلا به او داده شده بود را منتشر کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ابوالقاسم طالبی کارگردان کشورمان در صفحه شخصی اش نوشت: امشب نهم دی ماه 97 از بیت حضرت رهبری با بنده تماس گرفتند و پیام ایشان را به اطلاع بنده رساندند، حضرت آقا فرمودند دیشب مجددا فیلم را از شبکه افق دیدم آفرین آفرین آفرین دست شما درد نکند از قول من به بازیگران سلام برسانید.
 

وی در ادامه توئیت‌هایش نوشت:

یک مقام آگاه در واجا هم پیامى داده که ما بودیم که نمى گذاشتیم قلاده‌هاى طلا پخش بشه این فیلم مشحون از تهمت‌هاى ناروا به سربازان گمنام امام زمان عج است، از نظر صاحب این قلم، ۹۸درصد بچه‌هاى واجا گل هستند.

ولى چند نفرى هم بدجورى دائم شِکَرک میزنند براى فتنه‌گرها و سعى دارند براى من نقطه ضعفى درست کنندو آنرا بزرگ کنند تا امان‌نامه لیبرالیسم را امضا کنم و مثل خیلى ازهمکاران، بى خیالِ مبارزه با لکه هاى سیاه در پهنه نورانى و خورشید فام جمهورى اسلامى شوم و بى آبرو در لاک خود فرو روم

اگر بند بند استخوانهایم را جدا سازند و اگر سرم رابالاى دار ببرند اگر زنده زنده در آتش بسوزانندم هرگز امان نامه لیبرالیسم را امضا نمى کنم و دست از اندیشه هاى نورانى امام خمینى و جانشین خلفش حضرت سید على روحى فدا بر نمى دارم.

م
کد مطلب: 404844
مرجع : جهان
 
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۱۰-۱۰ ۱۹:۰۹:۰۸
قابل توجه وزارت اطلاعات که به صدا و سیما دادند اخطار دادند این فیلم پخش نشود!
در هر نهادی ممکن است افراد مشکل دار وجود داشته باشد این به معنی اطلاق به کل نیست! در ضمن این فیلم مستند ادعا نکرده که مستند است بلکه داستانی است