تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶
۳
 

دسته‌گل جدید آقازاده خانم معصومه ابتکار +سند

Share/Save/Bookmark
دسته‌گل جدید آقازاده خانم معصومه ابتکار +سند
 
فرزند معصومه ابتکار به دلیل بدهی نجومی به یکی از موسسات اعتباری مورد انتقاد شدید کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:طی روز‌های اخیر منابع خبری نامه‌ای از موسسه مالی فرشتگان را منتشر کردند که بر مبنای آن طه هاشمی فرزند معاون رئیس جمهور بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان بدهی بانکی در پی‌دریافت تسهیلات دارد.
 
این درحالیست که اواخر سال ۹۵ نیز سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم جلب طه هاشمی خبر داده بود و معصومه ابتکار نیز در پاسخ به افکار عمومی در توییتی گفته بود این پرونده شخصی است و دزدی هم نیست.

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه در آن برهه اعلام کرد که حکم جلب طه هاشمی، فرزند معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، صادر شده است. اژه‌ای همچنین گفته بود حکم فرزند معصوبه ابتکار در رابطه با چک قطعی شده و برای جلب او اقدام شده است.

جنجال آن زمان پسر معاون رئیس جمهور تا جایی پیش رفت که نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مورد خانواده معصومه ابتکار از معاونین روحانی و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و خانواده وی اظهار داشته بود: "خانواده معصومه ابتکار با استفاده از رانت دولتی پول چندین خانواده شهید را بالا کشیده‌اند؛ حتی وقتی مأمورین انتظامی با در دست داشتن حکم جلب فرزند معصومه ابتکار طه هاشمی به منزل وی مراجعه کرده‌اند با ممانعت محافظان معاون رئیس جمهور مواجه شده‌اند.. "

این در حالی بود که ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران در واکنش به انتشار خبر حکم بازداشت پسرش اعلام کرده بود که "این پرونده شخصی است و ارتباط به دولت ندارد و دزدی هم نیست. "

حالا، اما بار دیگر فرزند معاون رئیس جمهور دست گلی جدید به آب داده و این بار با گرفتن وام از یک موسسه مالی و اعتباری و عدم بازپرداخت آن، حاشیه ساز شده است. عدم بازپرداخت این وام ۶۵۰ میلیونی از سوی فرزند معصومه ابتکار موجب شده تا علاوه بر مسئولان این موسسه مالی و اعتباری، کاربران فضای مجازی نیز با ترند #پسر_ابتکار، نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و توئیت‌های انتقادی بسیاری را نیز منتشر کنند.

دسته گل جدید آقازاده معصومه ابتکار/ بدهی نجومی فرزند معاون رئیس‌جمهور جنجال برانگیز شد + جزئیات

م
 
کد مطلب: 406842
مرجع : راه دانا
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۲۱:۳۷:۱۴
واقعا لازم هست ی خانواده دزد حتما در رده بالای دولت مسئولیت داشته باشد این پیرزن دزد با شوهر و پسرش بلای جان مردم شده اند و دیگر کسی ظاهرا که بتواند بجای ایشان کار کند نیست!!!!!!!!!!
 
ابی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۲۲:۰۵:۱۲
اقا زاده همتون دسته کل اب میدن البته مسامحهتن اقازاده میگیم نوکر مردم با پول مردم دارن کیف میکنن باباهاشون هم داره ما را نصیحت میکنن
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۰۳-۱۰ ۱۹:۴۰:۳۶
یعنی میشه یه روزی بیاد که این پیرمردها و پیر زن های فرتوت اصلاح طلب که جز ضرر و خسارت هیچ منفتی برای کشور ندارند و فقط به دنبال چاپیدن اموال کشور هستند برای همیشه از قدرت کنار گداشته شوند!؟