تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
 

تحویل ۱۰۰ واحد مسکونی بازسازی شده توسط سپاه به سیل‌زدگان گلستانی+ تصاویر

Share/Save/Bookmark
تحویل ۱۰۰ واحد مسکونی بازسازی شده توسط سپاه به سیل‌زدگان گلستانی+ تصاویر
 
گروه استان‌ها- امروز با حضور دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران، ۱۰۰ واحد مسکونی که توسط سپاه در مناطق سیل‌زده استان بازسازی شده است، افتتاح و تحویل مردم شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: امروز با حضور سردار ضیاالدین حزنی، دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهان سپاه استان‌های گلستان، خراسان رضوی و گیلان، استاندار گلستان و جمعی دیگر از مسئولان و مردم 100 واحد مسکونی که در سیل پارسال خسارت دیده بود و توسط سپاه بازسازی شد، افتتاح و تحویل مردم شده است.
سپاه استان‌های خراسان رضوی و گیلان در سیل سال گذشته به کمک مردم استان گلستان آمدند و بازسازی بخشی از واحدهای مسکونی را در شهرستان‌های گنبدکاووس و گمیشان برعهده گرفتند. سپاه نینوای استان گلستان نیز بازسازی بخشی از واحدهای مسکونی را در شهرستان آق قلا انجام داده است.

یکهزار و 685 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل پارسال توسط سپاه و بسیج سازندگی بازسازی و 275 واحد مسکونی نیز برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی ساخته شد.
در سیل فروردین سال گذشته 22 هزار واحد مسکونی در استان خسارت دید که 7 هزار و 707 خانه بازسازی شده و 14 هزار واحد دیگر نیز تعمیر شده‌ است.


م
 
کد مطلب: 415585
مرجع : تسنیم