تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱
 
نماینده مردم ایلام در مجلس تأکید کرد

لزوم تسریع دولت در ارائه اعتبارات برای جبران خسارات سیل‌زدگان ایلامی

Share/Save/Bookmark
لزوم تسریع دولت در ارائه اعتبارات برای جبران خسارات سیل‌زدگان ایلامی
 
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع دولت در ارائه اعتبارات برای جبران خسارات سیل‌زدگان ایلامی تأکید کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عمران علی محمدی اظهار داشت: امروز در صحن علنی مجلس در راستای خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان ایلامی براساس قانون اساسی به دولت محترم متذکر شدم همانگونه که به سیل‌زدگان شمال کشور تسهیلات، اعتبارات و خدمات مورد نیاز قرار گرفت، مردم سیل‌زده ایلام را نیز به صورت ویژه در این قضیه مورد توجه قرار دهید.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این اخطار که از صحن علنی مجلس توسط اینجانب قرائت شد، با تقدیر از سفر دستیار ویژه رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به استان، خواستار تسریع در اختصاص اعتبارات، تسهیلات و خدمات ویژه برای جبران خسارات وارده به مردم عزیز و خانوارهای سیل‌زده استانم شدم.
علی محمدی اضافه کرد: در سیل اخیر بیش از 700 میلیارد تومان خسارت و بیش از 40 درصد منازل ایلام خسارت وارد شده است که نیازمند اعتبارات و تسهیلات ویژه برای جبران خسارات وارده هستیم.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: خدمات‌رسانی خوبی در استان اسلام انجام گرفته است، ولی کافی به نظر نمی‌رسد.
وی تصریح کرد: استان ایلام در این زمینه نیازمند توجه ویژه دولتمردان است که امیدواریم در این راستا شاهد جبران خسارات وارده به استان باشیم.د
کد مطلب: 307869
مرجع : فارس