تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸
 
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام:

امام جمعه ایلام سخنران مراسم 13 آبان است

Share/Save/Bookmark
امام جمعه ایلام سخنران مراسم 13 آبان است
 
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: امام جمعه ایلام سخنران مراسم 13 آبان است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور اظهار داشت: 13 آبان از روزهای تاریخی و تأثبرگذار در نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی همواره در اذهان مردم مطرح بوده است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ادامه داد: 13 آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامیده شده است. یوم‌الله 13 آبان روز تاریخ‌ساز و ماندگار است، به طوری که حوادث ویژه‌ای چون تبعید حضرت امام در سال 43 و به خاک و خون کشیدن دانش‌آموزان در سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی در سال 58 در این روز روی داده است.
وی عنوان کرد: 13 آبان در پیروزی انقلاب اسلامی سهم بسیار فراوانی داشته و امروز آمریکای جنایتکار به عنوان نماد استکبارستیزی و شیطان بزرگ در مقطع کنونی تاریخ سعی دارد با بارگیری در جهان به ویژه غرب آسیا در ایجاد تحولاتی ضربه‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کند.
این مسئول اضافه کرد: در یوم‌الله 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور گسترده مردم راهپیمایی در این روز برپا شود و نسل جوانان و نوجوان در این راهپیمایی شرکت خواهند داشت.
چراغی‌پور تصریح کرد: در ایلام مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان 1394 مشخص شده که در شهر ایلام شامل میدان 22 بهمن - خیابان آیت‌الله حیدری چهار راه رسالت – میدان شهید کشوری است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: در شهرستان آبدانان نیز میدان بسیج – خیابان ولیعصر (عج) – میدان ولیعصر (عج) خواهد بود و در شهر ایوان  روبروی فرمانداری به طرف میدان امام (ره) است.
وی ادامه داد: در بدره نیز این مراسم در خیابان مطهری – بلوار امام (ره) – میدان شهدا – مسجد جامع برپا می‌شود و در سیروان این مراسم در گلزار شهدای گمنام – میدان امام (ره) – دبیرستان فضیلت برپا خواهد شد.
این مسئول اضافه کرد: در سرابله نیز مراسم در خیابان ولیعصر (عج) به طرف سه راهی دریاچه برپا می‌شود و در دره‌شهر نیز در میدان بسیج – خیابان نیروی هوایی – خیابان امام حسین (ع) اجرایی خواهد شد.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: در دهلران مراسم در میدان بسیج به طرف میدان انقلاب برپا می‌شود و در مهران نیز میدان امام (ره) تا تقاطع جنب اداره تبلیغات اسلامی میزبان راهپیمایان است.
وی با بیان اینکه آیت‌الله لطفی امام جمعه ایلام سخنران مراسم 13 آبان است ، ادامه داد: در ملکشاهی نیز این مراسم روبروی دفتر امام جمعه – بلوار امام (ره) – میدان شهید بهشتی اجرایی می‌شود.د
کد مطلب: 307893
مرجع : فارس