تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۸
 
وزیر کشور در ایلام:

داشتن گذرنامه و ویزای عراق برای زائران کربلا الزامی است/ زوار در بازگشت از سفر تعجیل نکنند

Share/Save/Bookmark
داشتن گذرنامه و ویزای عراق برای زائران کربلا الزامی است/ زوار در بازگشت از سفر تعجیل نکنند
 
وزیر کشور با بیان اینکه داشتن گذرنامه و ویزای عراق برای زائران کربلا الزامی است، گفت: زوار در بازگشت از سفر تعجیل نکنند و به‌تدریج وارد کشور شوند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در فرودگاه شهدا، هدف از سفر به ایلام را بازدید از اقدامات انجام شده برای رفاه حال زائران شرکت‌کننده در آیین اربعین حسینی عنوان کرد و گفت: همچنین بازدیدی از مناطق آسیب‌دیده این استان در سیل اخیر خواهیم داشت.
وی با اشاره به حرکت زائران اربعین حسینی از مرز مهران به سمت کربلا، گفت: داشتن گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار و ویزای معتبر عراق، برای سفر به این کشور الزامی است و در غیر این صورت هیچ زائری اجازه سفر نخواهد داشت.
رحمانی‌فضلی افزود: زائران باید با در اختیار داشتن گذرنامه و ویزا به مرزهای رسمی مراجعه کنند.
وزیر کشور با تاکید بر رعایت مقررات کشور عراق از سوی زوار اربعین افزود: مردم در داخل خاک عراق در صورت بروز مشکل از راهنمایی‌های ماموران پلیس و دیگر ارگان‌های امدادی این کشور استفاده کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: زوار در بازگشت از سفر تعجیل نکنند و به‌تدریج وارد کشور شوند تا دچار مشکل نشده و خدمات‌رسانی به آنها با سهولت بیشتری انجام شود.
وزیر کشور را در این سفر اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت، علی محمد احمدی نماینده مردم شهرهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی، فریدون همتی مشاور وزیر و سردار زاده‌کمند همراهی می‌کنند.د
کد مطلب: 310539
مرجع : فارس