تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۹
 
ارسال به دوستان رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:

تقویت و همگرایی نیروهای انقلابی وظیفه‌ای خطیر است

Share/Save/Bookmark
تقویت و همگرایی نیروهای انقلابی وظیفه‌ای خطیر است
 
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: تقویت و همگرایی نیروهای ارزشی و انقلابی وظیفه‌ای خطیر است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی صبح امروز در جمع شماری از اصولگرایان استان ایلام در دفتر نماینده ولی فقیه در استان ایلام اظهار داشت: از نماینده ولی فقیه در استان ایلام بابت تلاش‌های ارزنده وی تقدیر و تشکر می‌شود.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: نماینده ولی فقیه در استان ایلام جزو نمایندگان ولی فقیهی هستند که در کشور مطرح و همواره در صحنه بوده و دغدغه ولایتمداری و ارزش‌ها را دارد و برای استان ایلام دلسوزی می‌کند.
وی ادامه داد: احزاب اصولگرا، شخصیت‌ها و چهره‌های اصولگرا و ارزشی در استان ایلام از چهره‌های مطرح کشوری هستند که بارها خدمت این عزیزان رسیده‌ایم و ذکر خیر این دوستان زبان‌زد مسئولان ارشد کشوری است.
این مسئول اضافه کرد: تا امروز تقریبا به 30 استان کشور پیرامون وحدت و همگرایی اصولگرایان سفر کرده‌ایم و همواره مباحث مطرح شده در استان ایلام در جلسات تذکر داده شده است.
تقوی با اشاره به بیانات رهبری تصریح کرد: در روزهای گذشته مقام معظم رهبری دیداری با اساتید دانشگاه داشتند و در این دیدار مباحث مهمی مطرح فرمودند. معظم‌له سفارش مهمی بر تقویت نیروهای انقلابی، ارزشی و بسیجی در دانشگاه‌ها داشتند که قطعا می‌توان این مهم را به دیگر بخش‌های جامعه تعمیم داد.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: حمایت و انسجام نیروهای ارزشی یکی از مطالبات رهبری است که من به سهم خود در این راستا فعالیت‌هایی را آغاز کرده و خوشحالم که این رفتار و حرکت بنده در مسیر بیانات معظم‌له بوده است.
وی ادامه داد: همه باید اندیشه و خواست و مطالبات رهبری را در همه بخش‌ها محقق کنیم. اگر ولایتمدار هستیم، باید به فرامین رهبری توجه داشته باشیم و باید به دنبال همگرایی نیروهای ارزشی باشیم و آنها را حمایت و تقویت کنیم.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به ایام اربعین و پذیرایی مردم ایلام از زوار اظهار داشت: مردم استان ایلام در این ایام چند سالی است که در راستای پذیرایی از زوار ذکر خیرشان بر سر زبان‌های مردم سراسر کشور است.
وی ادامه داد: مهمان‌نوازی و برخورد مناسب مردم ایلام با زوار زبانزد خاص و عام است، همچنین مردم استان ایلام با این حرکت خودجوش، فرهنگی را به کل کشور ترویج و نشر می‌دهند و قصه‌های مهران و برخورد خوب مردم ایلام و پذیرایی آنان از زوار بر هیچکس پوشیده نیست.
این مسئول با تسلیت اربعین حسینی به عنوان عاشورای دوم شیعیان اضافه کرد: این مهم یعنی پذیرایی از زوار یکی از توفیقات الهی برای مردم استان ایلام است.
تقوی تصریح کرد: نهضت ما حسینی بوده و از این طریق انقلاب پایه‌ریزی شده است و باید اکنون در راستای ترویج ارزش‌ها گام برداریم.
در ابتدای این دیدار نیز نصرت‌الله حیدری دبیر شورای همگرایی اصولگرایان استان ایلام گزارشی از وضعیت همگرایی جریان اصولگرایان به استحضار حضار و همچنین رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه رساند.


د
کد مطلب: 310852
مرجع : فارس