تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۳
 
آیت‌الله علما:

دشمنان اذعان دارند بدون ایران نمی‌توانند در منطقه کاری از پیش ببرند

Share/Save/Bookmark
دشمنان اذعان دارند بدون ایران نمی‌توانند در منطقه کاری از پیش ببرند
 
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه دشمنان به قدرت ایران اذعان دارند، گفت: استکبار با داشتن همه امکانات می‌داند بدون ایران نمی‌تواند در یمن و سوریه تصمیم‌گیری کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله شیخ مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه اظهار کرد: دشمنان با عِده و عُده فراوان طی سال‌های متمادی کاری از پیش نبردند و بصیرت از هر چیزی بالاتر است.
امام جمعه کرمانشاه با تأکید بر اینکه خدا عزت را با بصیرت در دین و رشد معنوی اعطا می‌کند گفت: ملت ایران در مسائل مختلف بصیر هستند و این رشد و آگاهی مردم را با پرتو انقلاب اسلامی نشان می‌دهد.
خطیب جمعه کرمانشاه با بیان اینکه مقام معظم رهبری در قضایای فتنه 88 فرمودند عمار کجاست، ادامه داد: بصیرت موضوع اساسی است و امروز استکبار با بستن همه امکانات به قدرت ایران اذعان دارد و می‌گوید بدون ایران نمی‌توان در سوریه و یمن تصمیم‌گیری کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه عزت ایران اسلامی از بصیر و بیدار بودن در دین خداست تصریح کرد: آگاهی در دین کلید بصیرت و تمام عبادت است که موجب پیشرفت، ترقی و شکست دشمن می‌شود.
این مسئول با اشاره به نظر ایران در مورد سوریه مبنی بر اینکه مردم این کشور باید برای سرنوشت خویش تصمیم‌گیری کنند، گفت: هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل این منطق بایستد.
امام جمعه کرمانشاه اساسی‌ترین مدیریت‌های کشور را مربوط به بسیج دانست و بیان داشت: بسیج در دوران دفاع مقدس همچون کوه ایستاد و دشمن را عقب راند و امروز بسیج به خوبی موضوع خطر نفوذ دشمن را فهمیده و از همین حالا متوجه است. 
علما با تصریح بر اینکه بسیج در دنیا مشابه ندارد گفت: بسیج کشور را تبدیل به یک قدرت کرده و امروز دشمنان به این موضوع به خوبی واقف هستند.
امام جمعه کرمانشاه در پایان با اشاره به نزدیک بودن مراسم اربعین گفت: مردم کرمانشاه باید رسم دیرینه میهمان‌نوازی از زوار حسینی را انجام بدهند.د
کد مطلب: 310865
مرجع : فارس