تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۳
 

عوامل ترور کارمندان ثبت احوال و معلمان سیستان و بلوچستان بازداشت شدند

Share/Save/Bookmark
عوامل ترور کارمندان ثبت احوال و معلمان سیستان و بلوچستان بازداشت شدند
 
معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات گفت: در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی دیروز سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان سیستان و بلوچستان، عوامل ترور کارمندان ثبت احوال و معلمان استان نیز بازداشت شدند
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات گفت: در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی دیروز سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان سیستان و بلوچستان و کشف و انهدام یک تیم تروریستی با ضربه اطلاعاتی و کشف 150 کیلوگرم مواد منفجره در قالب 10 بمب ،عوامل ترور کارمندان ثبت احوال و معلمان استان نیز بازداشت شدند .
گفتنی  است معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات  روز گذشته نیز در گفت و گو با شبکه خبر گفت: در استان سیستان و بلوچستان با همکاری مرز نشینان در جدار مرزهای شرقی کشور یک گروه تروریستی منهدم شد.
وی ادامه داد: این گروه که با حمایت برخی از کشورهای منطقه فعالیت می کرد قصد داشت با انفجار 150 کیلوگرم مواد منفجره در مسیرهای مواصلاتی، مرزهای مناطق عمومی راسک_ایرانشهر را نا امن کند.
معاون وزیر اطلاعات اظهار کرد: با هوشیاری و اقدامات سربازان گمنام امام زمان تیم تروریستی گروهک های ضد انقلاب که با هدف اقدامات خرابکارانه وارد کشور شده بود در آذربایجان غربی منهدم شد.
این مسئول افزود: مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از این تیم ترویستی کشف و ضبط شد.

م

 
کد مطلب: 311034
مرجع : نسیم