تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۲
 

جزئیات کشف و خنثی‌سازی بمب ۲۱ کیلویی/ شناسایی عوامل بمب‌گذاری

Share/Save/Bookmark
جزئیات کشف و خنثی‌سازی بمب ۲۱ کیلویی/ شناسایی عوامل بمب‌گذاری
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف و خنثی‌سازی یک بمب ۲۱ کیلویی که در نوع خود جدید و در تله‌های انفجاری دیده نشده بود، در محور ایرانشهر ـ سرباز خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان درمورد آخرین جزییات عملیات کشف و خنثی‌سازی بمب 21 کیلویی در حوزه استحفاظی شهرستان سرباز اظهار داشت: با خبر شدیم که یک گروه عوامل وابسته به گروهک‌های تروریستی بمبی را در 40 کیلومتری محور ایرانشهر به سمت سرباز – در حوزه استحفاظی سرباز- در کنار یک پل جاسازی کرده‌اند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و انجام بررسی‌های تخصصی توسط ماموران انتظامی استان و سپس هماهنگی با قرارگاه شهید معمار سپاه – قدس سپاه- بمب خنثی شد و این بمب بعد از خنثی‌سازی به یگان انتظامی ایرانشهر منتقل شد.
این مقام ارشد انتظامی استان این بمب را در نوع خود بمب جدیدی عنوان و تصریح کرد: تاکنون چنین بمبی در تله‌های انفجاری دیده نشده بود.
سردار رحیمی از شناسایی عاملان بمب‌گذار خبر داد و خاطر نشان کرد: افراد گروهک تروریستی که اقدام به بمب‌گذاری کرده‌اند شناسایی شده و تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.


م
کد مطلب: 313075
مرجع : فارس