تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۲
۱
 

خلاقیت عجیب استانداری کرمانشاه در ارایه نوع پوشش برای بانوان کارمند

Share/Save/Bookmark
خلاقیت عجیب استانداری کرمانشاه در ارایه نوع پوشش برای بانوان کارمند
 
خلاقیت ستاد صیانت از عفاف و حجاب استانداری کرمانشاه در حوزه عفاف و حجاب باعث خلق شاهکار نوینی در ارائه مدل پوشش برای بانوان کارمند شده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:استانداری کرمانشاه در راستای ماموریت های ستاد صیانت از حجاب و عفاف خلاقیت به خرج داده و حجاب مناسب در ادارات را در قالب یک پوستر ابلاغ کرده است.
در این طرح نمونه که از ابتدا در شهرستان دالاهو و سپس در سایر ادارات ابلاغ شده است فارغ از تصویر یک بانوی چادری که حجاب کامل دارد و چندان نیازی به خلاقیت طراحان آن نداشته است، تصویری از یک بانو با مانتویی که از معیارهای عرف ادارات جمهوری اسلامی "کوتاه" آمده است، دیده می شود.
اقدامی که به جای صیانت از عفاف و حجاب، مدلی از پوشش را که در حال حاضر در ادارات دولتی دیده نمی شود را ترویج می کند که در خوشبینانه ترین حالت می توان آن را از روی کج سلیقگی و نه تعمد دانست.
باید این سوال را پرسید که استانداری کرمانشاه در دولت یازدهم که اوج فعالیت های فرهنگی آن در کنسرت های کم خاصیت (که بعضا به دلیل عدم استقبال کنسل شده و با بلیطهای آن رایگان توزیع شده است) چه برنامه مدونی برای اعتلای فرهنگ کرمانشاه داشته است که اکنون با ایده پردازی برای بانوان کارمند پوشش های نامتعارف در ادارات را توصیه می کند.

توصیه می شود که مدیران مرتبط با شاهکاری که تصویرش در زیر دیده می شود بیشتر از این از خلاقیت خود برای صبانت از عفاف و حجاب تلاش نکنند که در این صورت احتمالا در پوستر های بعدی شاهد ارائه مدلهایی از کت و شلوار زنانه برای محیط های اداری خواهیم بود.

م
 
کد مطلب: 314797
مرجع : مرصاد نیوز
 
محمد
Spain
۱۳۹۴-۰۹-۲۷ ۰۱:۰۱:۴۱
برای عمران و پیشرفت و مبارزه با بیکاری و ... خلاقیت ندارند! مبارکه این خلاقیت! البته رتبه بیکاریش توی کشور بد نیست!