تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۴
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی

تصادف زنجیره‌ای ۴ خودرو در بزرگراه امام علی(ع)

Share/Save/Bookmark
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از تصادف زنجیره‌ای ۴ دستگاه خودرو در بزرگراه امام علی(ع) خبر داد و گفت: در این حادثه یک عابر پیاده جان خود را از دست داد و ۲ نفر نیز مصدوم شدند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس، از حادثه تصادف چند دستگاه خودرو خبرداد و گفت: در ساعت 6:18 صبح امروز برخورد چند دستگاه خودرو در جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) نرسیده به خروجی دماوند به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران ماموران 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد 4 دستگاه خودروی سواری شامل 2 پراید، یک خودروی 206 SD و یک وانت پیکان به شدت با یکدیگر برخورد کرده و با بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد یکی از خودروها پس از برخورد با عابر پیاده موجب شده بود مابقی خودروها نیز به یکدیگر برخورد کنند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند ترافیک سنگینی در بزرگراه اتفاق افتاده بود و عابر پیاده نقش بر زمین بود و سرنشینان خودروها نیز از خودرو بیرون آمده بودند.
ملکی افزود: این عابر پیاده که حدوداً 45 سال سن داشت پس از تحویل به عوامل اورژانس مشخص شد جان خود را از دست داده است و یک خانم 65 ساله و آقای 36 ساله نیز دچار مصدومیت‌هایی شده بودند که تحویل عوامل اورژانس شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: خودروها به محل امنی منتقل و محل حادثه برای بررسی علت تحویل عوامل پلیس شد و نهایتاً در ساعت 7 صبح عملیات این حادثه به اتمام رسید.
منبع:فارس
کد مطلب: 317227