تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۳
 
عضو مجلس خبرگان رهبری:

شهادت شیخ‌النمر بیداری اسلامی را متحول می‌کند

Share/Save/Bookmark
 
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهادت شیخ‌النمر نگاه جهان اسلام را نسبت به آل‌سعود متحول می‌کند، گفت: این جنایتها بیداری اسلامی را متحول خواهد کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله محمدتقی واعظی با بیان اینکه خون شیخ‌النمر مهر پایانی بر حکومت آل‌سعود است، اظهار داشت: آل‌سعود لقمه بزرگی برداشت چرا که این حکومت در آن حد و اندازه نیز که این لقمه را هضم کند.
وی با تاکید بر اینکه این لقمه حکام آل‌سعود را خفه خواهد کرد، افزود: اینها در حال حاضر مست دلار و نفت هستند و وقتی هوشیار می‌شوند که کار از کار گذشته و دیگر  چیزی از این حکومت باقی نمی‌ماند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آل‌سعود مانند کفتاری است که به مسلمانان حمله‌ور شده است، گفت: مسلمانان و کشورهای اسلامی باید این خاندانی که از روز پیدایش جز ننگ و نفرت از خود چیزی به جای نگذاشته را مهار کنند.
وی با بیان اینکه حکومت آل‌سعود به تنهایی قادر به انجام دادن چنین جنایتهایی نیست، عنوان کرد: حمایت برخی کشورها سبب شده تا این رژیم به خود اجازه انجام چنین جنایتهایی را بدهد.
آیت‌آلله واعظی با تاکید بر اینکه شهادت شیخ‌النمر بیداری اسلامی را متحول خواهد کرد، اظهار داشت: این جنایتها نگاه جهان اسلام را نسبت به آل‌سعود متحول می‌کند.
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری تمامی مسلمانان خطری که از جانب حکومت آل‌سعود است را احساس می‌کنند، ابراز کرد: این حکومت آرامش را از کشورهای اسلامی گرفته است.
وی تصریح کرد: اعدام شیخ‌النمر شروع مجددی برای بیداری اسلامی است که برای حکومت آل‌سعود قابل کنترل نیست.
آیت‌الله واعظی با اشاره به سکوت سازمانهای بین‌المللی در قبال جنایات آل‌سعود، خاطرنشان کرد: سازمانهای بین‌المللی سپر بلای این حکومت هستند که اگر آل‌سعود اینها را نداشت قادر به انجام چنین جنایتهایی نبود.
وی با انتقاد از سازمان ملل در قبال کشتار مسلمانان گفت: پشتوانه آل سعود برای شهادت شیخ نمر عملکرد سازمان ملل است.
انتهای پیام/د
کد مطلب: 317638
مرجع : تسنیم