تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اسلام امریکایی، جهان اسلام را به جان هم انداخته است

Share/Save/Bookmark
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اسلام امریکایی، جهان اسلام را به جان هم انداخته است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمد اسماعیلی در زنجان با تسلیت شهادت آیت‌الله نمرباقرامین‌النمر توسط آل سعود اظهار کرد: این موضوع از مدت‌ها قبل و بعد از دستگیری مطرح بوده است.
وی با سخت بودن اقدام دولت عربستان در اعدام نمر باقرأمین‌النمر برای شیعیان عربستان اضافه کرد: این اقدام از مدت‌ها قبل مطرح بود و به نظر می‌رسد با رعایت ملاحظاتی خاص با تاخیر انجام شده است.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به احتمال زیاد دولت عربستان آیت‌الله نمر باقرأمین‌النمر روز جمعه اعدام شده است، تصریح کرد: گویا خبر این اقدام امروز اعلام شده است.
اسماعیلی اقدام دولت عربستان را ادامه مقابله کفر و اسلام و اسلام واقعی و اسلام امریکایی دانست و ادامه داد: اسلام امریکایی جهان اسلام را به جان هم انداخته است.
وی با تاکید بر موفقیت نسبی امریکا در اختلاف افکنی در بین مسلمانان افزود: نماد این موفقیت در کشورهای عراق، سوریه و یمن مشهود است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هدف دشمن را به شکست کشاندن مسلمانان طرفدار اسلام ناب محمدی اعلام کرد و ادامه داد: این شهادت‌ها بدون شک موجب تقویت جبهه حق می‌شود.
اسماعیلی با تاکید بر اینکه آیت‌الله نمر باقرأمین‌النمر به وظایف خود در قبال اسلام عمل کرده است، ابراز امیدواری کرد: بقیه هم به وظایف خود عمل کنند.د
 
کد مطلب: 317666
مرجع : فارس