تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۱
 
مدیرعامل خبرگزاری فارس در جمع خبرنگاران:

بنیاد وفاق سبز علوی فرمایش‌ رهبری را جهادی شروع کرد/خبرگزاری فارس این اقدام را ارج نهاد

Share/Save/Bookmark
 
مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: بنیاد وفاق سبز علوی فرمایش معطل مانده مقام معظم رهبری را در حرکتی جهادی شروع کرده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:
مدیرعامل خبرگزاری فارس در جمع خبرنگاران:
بنیاد وفاق سبز علوی فرمایش‌ رهبری را جهادی شروع کرد/ خبرگزاری فارس این اقدام را ارج نهاد
مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: بنیاد وفاق سبز علوی فرمایش معطل مانده مقام معظم رهبری را در حرکتی جهادی شروع کرده است.
خبرگزاری فارس: بنیاد وفاق سبز علوی فرمایش‌ رهبری را جهادی شروع کرد/خبرگزاری فارس این اقدام را ارج نهاد
 
 
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید‌نظام‌الدین موسوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح نذر کتاب در 6 روستای کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: موسس و برانگیزاننده این طرح موسسه وفاق سبز علوی بوده و خبرگزاری فارس همگام و همراه در کنار این مجموعه است.
مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان اینکه ‌مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به ‌کتاب دارند‌، گفت: این یک واقعیت اساسی است که کتاب در ‌پیشرفت فرهنگی و علمی همه جوامع نقش مهم و موثری دارد و شاید بعد از 20 سال از فرمایش ایشان مبنی بر اینکه افراد کتاب را به عنوان نذر و صدقه به نیازمندان برسانند، موسسه وفاق سبز علوی اولین گام را در این زمینه برداشت و فرمایش معطل مانده و توصیه مقام معظم رهبری را در حرکت جهادی شروع کرد.
موسوی ادامه داد: گام اول اجرای طرح نذر کتاب را موسسه وفاق سبز علوی برداشتند و به ما در خبرگزاری فارس پیشنهاد همکاری داده شد و موسسه خبرگزاری فارس به عنوان یک موسسه فرهنگی و رسانه‌ای استقبال کرد و این کار بزرگ را ارج گذاشتیم.
مدیرعامل خبرگزاری فارس تصریح کرد: تمام امور اجرایی را موسسه خیریه وفاق سبز علوی انجام می‌دهند و آن‌ها تلاش می‌کنند و امور را به جلو می‌برند و خبرگزاری فارس و برخی دیگر از رسانه‌ها در این کار دخیل هستند و حضور آن‌ها کمک و همکاری است که خوشبختانه طی هشت ماهی که از مقدمات و زدن جرقه این کار و جلسه ابتدایی آن که در خبرگزاری فارس برگزار و با استقبال خوبی مواجه شد و همچنین تبلیغات آن در برخی از رسانه‌ها انجام گرفت.
موسوی ادامه داد: کتاب‌های زیادی از جانب افرادی که علاقه‌مند بودند که کتاب‌های بلااستفاده خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند بر همین اساس حجم انبوهی کتاب که در حال حاضر تعداد آن‌ها به 21 هزار جلد می‌رسد به این موسسه اهدا شد.
وی اذعان کرد: با توجه به مسئله کاغذ، چاپ و قیمت بالای کتاب در کشور این میزان کتاب اهدایی حجم قابل توجهی است و در آینده شاهد اقدامات خوبی در این زمینه خواهیم بود.
مدیرعامل فارس تصریح کرد: با توجه به اقدامات موسسه خیریه وفاق سبز علوی در زمینه ساخت مسجد و منازل مسکونی برای مردم محروم بار دیگر کهگیلویه و بویراحمد به عنوان هدف اصلی برای این کار فرهنگی در نظر گرفته شد.
موسوی بیان داشت: با حضور مدیرعامل موسسه خیریه وفاق سبز علوی، خاکسار قهرودی معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد، مدیرکل کتابخانه‌های استان و مسئولان کهگیلویه و بویراحمدی بازدیدی از مدرسه ساخته شده توسط موسسه خیریه وفاق سبز علوی داشتیم و مجموع کتاب‌های تهیه و اهدایی که کار تفکیک آن‌ها انجام گرفته در قالب تیم‌هایی به شش روستای این استان اعزام و بین مساجد، مدارس و کتابخانه‌ها توزیع خواهد شد.د

 
کد مطلب: 322876
مرجع : فارس