تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵
 
فرمانده سپاه الغدیر یزد:

رای ملت ایران به مومنان انقلابی است

Share/Save/Bookmark
 
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: رای مردم ایران به افراد اصلح و کسانی است که مومن، متعهد و انقلابی باشند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  سردار اکبر فتوحی پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای فصل زمستان در مسجد حظیره یزد اظهار داشت: مردم استان یزد مانند مردم سایر نقاط کشور حتی پس از برجام نیز به امر ولایت‌فقیه، جان خود را فدای دین می‌کنند و در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا می‌ایستند.
وی عنوان کرد: ملت ایران و مردم انقلابی یزد هرگز اجازه نخواهند داد که اهداف شوم دشمن در هیچ نقطه و در هیچ دستگاهی از کشور اجرایی شود.
فتوحی خاطرنشان کرد: ملت ایران به نماینده‌ای رای می‌دهند که مومن، متعهد و انقلابی باشد و هرگز کسانی را که چشم به حمایت آمریکا دارند، راهی مجلس نخواهند کرد.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: مردم ایران اسلامی به ویژه مردم استان یزد، مانند رهبر خود در روز هفتم اسفند پای صندوق‌های رای خواهند رفت و به مهم‌ترین مجالس نظام اسلامی رای خواهند داد.
وی تصریح کرد: آمریکا نیز بداند که ملت ایران همانگونه که در 22 بهمن، مشت محکمی بر دهانش زدند، در روز هفتم اسفند، روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پرشور و حداکثری شرکت خواهند کرد و تیر خلاصی به قلبش خواهند زد.
سردار فتوحی عنوان کرد: ملت ما همواره هوشیار و بصیر است و با شبکه‌های اجتماعی و ماهواره و گروه‌هایی که بلوک غرب برای دفاع از آمریکا راه انداخته، مقابله خواهند کرد و تحت امر رهبری، تا پای جان برای نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق آرمان‌های امام، شهدا و رهبری خواهند ایستاد.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند که ملت ایران تنها از یک نفر دستور می‌گیرند و آن یک نفر نیز مقام معظم رهبری است و هر چه ایشان فرمان دهند، با دل و جان اجرایی خواهد شد.
سردار فتوحی تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی و مردم بصیر و انقلابی،‌ روز هفتم اسفندماه، روز شکوه انقلاب اسلامی و روز یأس و نا امیدی دشمنان اسلام، نظام و ولایت خواهد بود.د


 
کد مطلب: 324926
مرجع : فارس