تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۸
 
سومین همایش بین‌المللی تحجر و اسلام آمریکایی - ۴

سعید قاسمی: امام را برای چند شب انتخابات می‌خواهیم / آنهایی که دستآورد را بتن کردند، افکار را هم بتن می‌کنند

Share/Save/Bookmark
سعید قاسمی: امام را برای چند شب انتخابات می‌خواهیم / آنهایی که دستآورد را بتن کردند، افکار را هم بتن می‌کنند
 
مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: ۲۲ جلد صحیفه نور امام در حال خاک خوردن است. همه چیز در اطلاعات گوشی ما هست اما دو جمله از امام در آن نیست. برخی عامدانه بنا دارند که امام در سازمان‌ها وارد نشود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روز اول سومین همایش بین‌المللی تحجر و اسلامی آمریکایی با سخنرانی سردار سعید قاسمی پایان یافت.
سردار سعید قاسمی در ابتدای سخنان خود با اشاره به یکی از شهدای لشگر فاطمیون گفت: در مراسم دفن این شهید چون او افغانستانی بود نه مداح و نه سخنرانی در آن مراسم وجود داشت. زمانی هم که قصد داشتیم برای او تلقین بخوانیم سر و بدن سالمی وجود نداشت. 
قاسمی ادامه داد: اصل چالش انقلاب اسلامی بر سر موضوعی است که منشا آن امام خمینی(ره) است و ایشان منشا تمام تحولات در جهان است. کسانی که باور ندارند باید بسیار مطالعه کنند چرا که ایشان مسیر تاریخ را عوض کردند. ما این موضوع را باید بسیار جدی اعلام کنیم علیرغم آنکه ما به ایشان ارادت داریم اما یک فاجعه بزرگی دارد در جمهوری اسلامی رخ می‌دهد.
امام را برای چند شب انتخابات می‌خواهیم / امام در کتاب‌های درسی کمتر از 10 صفحه وجود دارد
این فعال فرهنگی سیاسی ادامه داد: امام در کتاب‌های درسی کمتر از 10 صفحه حضور دارد. از انقلاب اسلامی هم بیشتر از 2 درس در کتاب‌های ما وجود ندارد. در مورد دفاع مقدس هم وضعیت این چنین است. شما خودتان حدیث مفصل از این فاجعه را بخوانید. ما امام را برای بزنگاه‌های خودمان می‌خواهیم. اکنون هم کرکره امام پایین تا انتخابات بعدی چون ما امام را برای چند شب انتخابات می‌خواهیم.
قاسمی با اشاره به این نکته که اساتید در دانشگاه‌ها با اصل اسلام بدون امام خمینی آشنا می‌شوند، گفت: امام خمینی پیش‌بینی فروپاشی شوروی را هم داشت اما گورباچف توجه نکرد و اکنون صف مک‌دونالد در مسکو طولانی‌تر شده است.
آنهایی که به راحتی دستآورد را بتن کردند، افکار را هم بتن می‌کنند
وی افزود: آنهایی که به راحتی دستآورد را بتن کردند، افکار را هم بتن می‌کنند. امام تاکید کرده بود برای برخی از این افراد از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی کرده‌اند.
مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیا ادامه داد: 22 جلد از صحیفه نور امام در حال خاک خوردن است. همه چیز در اطلاعات گوشی ما هست اما دو جمله از امام در آن نیست. برخی عامدانه بنا دارند که امام در سازمان‌ها وارد نشود. اگر می‌خواهید اصل درگیری‌های این روزها را متوجه شوید باید دو جلد آخر صحیفه را به خوبی بخوانید. اگر کسی اینها را بخواند اصل این درگیری‌ها را متوجه می‌شود. 8 ماه در فتنه سردرگمی وجود داشت ...

م
کد مطلب: 326342
مرجع : تسنیم