تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
۱
 
اختصاصی هم اندیشی

مردم در هفت اسفند پاسخ بدقولی ها را دادند / امیدواریم وعده بهبودی اقتصادی در سال آینده هم مثل وعده صد روزه نباشد

Share/Save/Bookmark
 
دولت نباید این نکته را فراموش کند که میزان رای شمیرانات نیست و روحانی – فارغ از رای تهران – نتوانسته با همه ابزار های تبلیغی که در دست دارد ، جواب مطلوبی را در سطح کشور بگیرد ! این را میتوان جواب بدقولی های مکرر رئیس جمهور به مردم در سطح کشور دانست .
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:دیروز ر روحانی در نشست خبری اظهاراتی داشتند که بسیاری از آنها تکرار مکررات و همان حرفهایی بود که مدت هاست دولت با پرداختن به آنها از پاسخ گویی واقعی به مردم و رسانه ها  فرار میکند و با وعده های سرخرمن و بی حساب بر بد قولی هایش سرپوش میگذارد . پرداختن به  موضوع برجام دو از سوی وی  درحالی صورت میگیرد که هنوز برجام یک معلق و نیمه رها شده و علی رغم انجام تعهدات کامل و سریع از سوی طرف ایرانی ، هنوز هیچ اقدام جدی ای از سوی پنج بعلاوه یک علی الخصوص امریکا  دیده نمیشود! برجام یک منتقدان زیادی داشت که اخیرا بعضی از دولتی ها هم به آنها اضافه شده اند !
 
 
مردم هنوز برجام یک را لمس نکرده اند ، صالحی هم به منتقدان برجام پیوست
 
هرچند که رئیس جمهور محترم قائل است که برجام چون خورشید تابان میدرخشد ، اما خارج از پاستور مردم چیز دیگری میگویند . انتظاراتی که خود دولت در دامن مردم گذاشته . هر وقت مردم از تحقق وعده های رنگین و خوش لعاب دولت سوال میکردند ، با جوابی به نام برجام مواجه میشدند . تاجایی که مشکل آب خوردن هم به جمله مشکلاتی پیوست که کلید آن در برجام بود . حالا و بعد از چند بار جشن برجام گرفتن ،مردم ،منتظرند تا اثراتش را در جامعه ببینند . اما به جای جواب ، با برجام دو مواجه میشوند ، گویی که وعده برجام ها پایانی ندارد !
 
 
مردم در هفت اسفند پاسخ بدقولی ها را دادند
 در قسمت دیگری از نشست مطبوعاتی ، روحانی به انتخابات اخیر تهران اشاره کرد و گفت : مردم تهران کار را یکسره کردند ! چیزی که به اعتقاد من جای سوال دارد ، این است که روحانی-نفرسوم خبرگان تهران- دقیقا از چه چیزی خوشحال است ؟ از روی کار آمدن مجلسی که به اعتقاد او قرار است کاری به اشتباهات دولت او نداشته باشد تا این بار برجام دو را بدون دردسر تصویب کند ؟ یا اینکه گمان میکند رای تهران ، تائیدی بر عملکرد او در این دو و نیم سال عمر دولت او بوده است ؟ روحانی میتواند با هر فکر و خیالی باقیمانده عمر دولت خودش را هم بگذراند و با همین اندیشه برد موفقیت آمیز هر دو لیست شان در تهران رویای برد انتخابات ریاست چمهوری آینده را هم در ذهنش بپروراند ، اما نباید این نکته را فراموش کند که میزان رای شمیرانات نیست و روحانی – فارغ از رای تهران – نتوانسته با همه ابزار های تبلیغی که در دست دارد ، جواب مطلوبی را در سطح کشور بگیرد ! این را میتوان جواب بدقولی های مکرر رئیس جمهور به مردم در سطح کشور دانست . امیدواریم وعده بهبودی اقتصادی در سال آینده هم مثل وعده صد روزه نباشد .
 
  
حصر و منع پخش تصاویر سران فتنه بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی است ، قانون را سلیقه ای تفسیر نکنیم !
 با اینکه حصر و منع پخش تصاویر سران فتنه بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی است باز هم رئیس جمهور در نشست خبری به آن حمله کرد و گفت منع پخش تصاویر یک شوخی است ! بنا به اذعان عالیترین مقام قضایی کشور این قانون مصوبه شورای عالی امنیت ملی است . حال از رئیس جمهور محترم که خود را حقوق دان میداند انتظار میرود که بابرخورد های دوگانه با قانون ، این شائبه را در ذهن مردم به وجود نیاورد که برخورد های ایشان در مواجه با دوستان برخورد هایی سلیقه ای است .
 
 
کد مطلب: 326835
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۵ ۱۸:۱۰:۲۸
روحانی از همون سال 92 هم دروغگو و حقه بازی بیش نبود و مردم را به مسخره گرفت