تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۱
 
نماینده منتخب مردم در مجلس خبرگان رهبری:

فرد انقلابی باید در مسیر انقلاب حرکت کند

Share/Save/Bookmark
فرد انقلابی باید در مسیر انقلاب حرکت کند
 
نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت: افرادی که خود را امروزه انقلابی می دانند باید با درک درست از انقلاب وشناخت از آن در مسیر انقلاب حرکت کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت الله سید روح الله صدر ساداتی عصر یکشنبه در آئین تجمع بزرگ فاطمیون در شهرستان میناب با اشاره به سالروز شهادت فاطمه الزهرا (س) گفت: فاطمه الزهرا هدیه خداوند به ما بود که با وجود ایشان انقلاب ودین اسلام ناب محمدی شکل گرفت.
صدر ساداتی با بیان اینکه دشمنان اسلام از همان زمان به دنبال نابودی دین اسلام وانقلاب شکل گرفته بوده اند، گفت: وجود جوانان رشید وشهادت آنها در راه دین اسلام  سبب ماندگاری وحفظ آن انقلاب شد.
نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبر گان رهبری عنوان کرد: انقلاب شکل گرفته در جمهوری اسلامی نشات گرفته از همان انقلاب ائمه ومعصومین است چراکه اما خمینی (ره ) از هدایت شدگان ائمه بوده است.
صدرساداتی امام خمینی(ره) را یک شخصیت به تمام معنای انقلابی دانست افزود: امام با داشتن تمامی معیارهای یک انقلاب مردم را از حکومت ظالمانه استکبار نجات داد وبنیان گزار یک انقلاب ناب محمدی دیگر شد.
وی با اشاره وجود جامعه روحانیت انقلابی گفت: تنها دستی که دشمن نتوانسته است بعد از گذشت سالها با همه توطئه های ایجاد شده  در کشور آن را قطع کند  دست حمایت مردم از جامعه روحانیت است.
صدر سادتی گفت: افرادی که می خواهند در مسیر انقلاب حرکت کنند با ید با شناخت کامل از انقلاب در این مسیر حرکت ومعنای کامل انقلابی بود را درک کنند.
نماینده منتخب مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مردم با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه که همان راه ائمه است وپی بردن به را دین اسلام وانقلاب از هرگونه نفاق وظلم دوری کنند.
وی گفت: انقلاب امام خمینی (ره) با وجود جوانان پاک تشکیل وهمین جوانان هستند که بعد از گذت چندین سال از عمرآن انقلاب را با رهنمود های ولایت فقیه از هرگزندی دور کنند.د
کد مطلب: 327888
مرجع : مهر