تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۴
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام صادق (ع) بوشهر:

فرمایشات رهبری را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم

Share/Save/Bookmark
فرمایشات رهبری را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم ضمن اینکه ما بر روی ارزش‌های خودمان معامله نمی‌کنیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  حجت‌الاسلام حسین دشتی صبح امروز در اولین یادواره سردار شهید نادر مهدوی، حسین فقیه، علی اسماعیلی و غلامرضا پسنده در روستای نو کار دشتی، با اشاره به بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین دیدار رئیس و نمایندگان دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند «من از این مجلس خبرگان می‌خواهم که انقلابی بمانند» انقلابی ماندن جمله‌ای است که ذیل این جمله معناهای زیادی وجود دارد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر یادآور شد: باید این انقلابی ماندن را تفسیر کرد زیرا در درون انقلاب ماندن تحرک خوابیده و انقلابی بودن در برابر رکود است.

وی ادامه داد: انقلابی بودن یعنی در برابر ظلم‌ها، ستم‌ها، تبعیض‌ها، فسادها، شرک‌ها حرکت و قیام کرد.

دشتی تأکید کرد: ازخودگذشتگی، ایثار، قیام کردن، بیدار ماندن، آماده‌بودن یکی از نشانه‌های انقلابی ماندن است.

وی اضافه کرد: آن روزی که در جبهه‌های جنگ نیاز بود سرداران ما در دریا و خشکی از جان خود بگذرند، رفتند و برای تقرب به خدا و رهبری انقلاب به شهادت رسیدند.

دشتی بابیان اینکه فاطمه زهرا (س) اعتبار خود را هزینه کرد و در این راه به شهادت رسید گفت: مانند حضرت زهرا (س) دفاع کردن از امیرالمؤمنین سنگین‌تر از جهاد در میدان جنگ است و در اینجا باید آبرو خرج کرد.

دشتی بیان داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم ارزش قیمت زندگی ما به این است که چقدر در راه خدا و استقرار ارزش‌ها ثابت قدم هستیم و استقامت می‌کنیم.

وی تصریح کرد: ما چقدر در کنار رهبرمان هستیم و از ارزش‌هایی که رهبری بر آن پافشاری می‌کند استقامت می‌ورزیم و حاضریم از جان خود بگذریم و از آبرو و اموال خود به خاطر خدا، اسلام و حکومت و نظام اسلامی مایه بگذاریم.

دشتی بابیان اینکه اظهار برائت و تبری در برابر دشمنان جزء اصول دین و قواعد دین ماست خاطرنشان کرد: ما بر روی ارزش‌های خودمان معامله نمی‌کنیم و اظهار برائت در برابر دشمنان اسلام می‌کنیم و هیچ‌گاه در برابر دشمن دین و اسلام کوتاه نخواهیم آمد.

وی افزود: باید ببینیم در جهان امروز موقعیت ام‌القرای اسلام چگونه است و در چه جبهه‌ای قرار گرفتیم و شعار امروز جبهه فاطمی چیست.

دبیر اولین یادواره سردار شهید نادر مهدوی شهید شاخص کشور در سال 1394 و سه شهید روستای نوکار شهرستان دشتی نیز گفت: شهید گل‌واژه مطهر و همیشه شکوفای بوستان سرسبز و پر طراوت حیات طیبه انسانی است.

خضر فقیه افزود: شهید علم برافراشته حیات و بقای ارزش‌های حیات‌بخش اسلام و انسانیت و  نهاد روشن سر زندگی معنوی جامعه اسلامی است.

وی گفت: ادامه خون پاک شهدا هرگز هدر نخواهد رفت بلکه باروح ابدیت درمی‌آمیزد و جوشان‌تر از همیشه بر رگ‌های جامعه جریان پیدا می‌کند.

انتهای پیام/د
کد مطلب: 327892
مرجع : فارس