تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۷
 
مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری

فوت 4 شهروند تهرانی به دلیل انفجار مواد محترقه/

Share/Save/Bookmark
 
مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری از فوت 4 شهروند تهرانی از نیمه بهمن تا کنون به دلیل انفجار مواد محترقه خبر داد و گفت: میانگین سنی این افراد 18 تا 30 سال بوده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پرویز نمازی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: از نیمه بهمن تا امروز 42 نفر به دلیل انفجار مواد محترقه در تهران مجروح شده که 17 نفر آنها در این بیمارستان بستری و بقیه به صورت سرپایی مداوا شده‌اند.

وی با اشاره به فوت 4 نفر از این مصدومان به دلیل شدت سوختگی افزود: میانگین سنی افراد حادثه‌دیده 18 تا 30 سال بوده و جنسیت همه آنها مرد بوده است.

مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری با بیان اینکه اکثر افراد حادثه‌دیده سازنده‌های مواد محترقه مانند نارنجک بوده‌اند، اضافه کرد: قطع عضو و آسیب چشم نیز از دیگر عمده جراحات حادثه‌دیدگان بوده است.

نمازی ادامه داد: به منظور ارائه خدمات درمانی به حادثه‌دیدگان مراسم چهارشنبه آخر سال تمامی پرسنل بیمارستان شهید مطهری آمادگی کامل داشته و به این منظور تعداد پرسنل حاضر در شیفت را سه برابر کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز هیچ مصدوم یا مجروحی به بیمارستان ارجاع داده نشده و امشب نیز آمادگی داریم تا 40 مصدوم را در صورت نیاز در بیمارستان شهید مطهری بستری کنیم. همچنین همه تجهیزات از جمله دستگاه تنفس مصنوعی پیش‌بینی شده است.
منبع:فارس
کد مطلب: 327988