تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
 
نائب رئیس مجمع بسیج استان یزد:

انسان‌های نااهل نباید وارد عرصه مدیریت شوند

Share/Save/Bookmark
انسان‌های نااهل نباید وارد عرصه مدیریت شوند
 
نایب رئیس مجمع بسیج استان یزد گفت: بسیج باید نیروهای خلاق، ارزشی و با تقوا برای مدیریت جامعه تربیت کند و انسان‌های نااهل نباید وارد عرصه مدیریت شوند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام سید محمدکاظم مدرسی، صبح امروز در مجمع عالی بسیج استان یزد اظهار داشت: بسیجی برای حرکت، مسیر و شاخص مشخص دارد و مسیر بسیجی، خط امام، ولایت و رهبری است.

وی عنوان کرد: شاخص حرکت در مسیر امام و رهبری، اجرای قوانین الهی در کشور است و هر فردی از این مسیر دور شود، دچار انحراف شده است.

امام جمعه محمدآباد یزد عنوان کرد: بسیج انگیزه‌ای برای حکومت دینی است و بسیجیان باید افرادی صالح و شاخص باشند و در بخش‌های مدیریتی در حوزه‌های مختلف وارد عمل شوند.

مدرسی تاکید کرد: بسیج باید نیروهای خلاق، ارزشی، با تقوا،‌ با اخلاق و ولایت‌مدار تربیت کند و آنها را وارد عرصه مدیریت کند تا انسان‌های نا اهل وارد عرصه نشوند.

وی خاطر نشان کرد: جامعه به یک نظام نیاز دارد و این دین است که باید جای باطل را بگیرد و نگذارد که انسان‌های نااهل در عرصه مدیریت وارد شوند.

مدرسی گفت: امام علی(ع) در این زمینه می‌فرمایند: من از این ناراحتم که مدیریت این مردم در اختیار کسانی قرار گیرد که آنها دشمن صالحان و هم‌گروه فاسقان باشند.

وی خاطر نشان کرد: ما نباید از کلمات و سخنان امیرالمومنین (ع) غافل باشیم چرا که شکی نیست که این نظام اسلامی هم با تهدیدهای داخلی و خارجی مواجه است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کرد: عمده تهدیداتی که نظام اسلامی ایران با آن مواجه است، تهدیدات داخلی است و آنچه که می‌تواند انقلاب اسلامی را به سستی گرایش دهد، عدم پاسداری از ارزش‌های اسلامی است.

نائب رئیس مجمع بسیج استان یزد بیان کرد: خدای متعال به برکت قدرت بسیج، توانسته این نظام را با رهبری‌های امام و مقام معظم رهبری حفظ کند و ما امروز وظیفه داریم در مسیر ولایت حرکت کنیم.

مدرسی، روحیه بسیجی را عبارت از روحیه انقلابی، حزب‌اللهی، پاسداری از ارزش‌های اسلامی، بصیرت واقعی در همه ابعاد زندگی و تقابل با منکرها در هر عرصه و زمینه‌ای دانست و گفت: این روحیه باید در قالب بسیج باقی بماند و در اصل بسیج تشکیل شده که این روحیه را تداوم بخشد.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 328144
مرجع : فارس