تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
 
آیت‌الله شبستری:

اهمیت مرحله دوم انتخابات کمتر از مرحله اول نیست

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مردم وظیفه شناس، وفادار به نظام اسلامی و ولایتمدار و آگاه در سرنوشت خود دخالت کنند و در پای صندوق با صلابت و اقتدار نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند که این حضور بازتاب جهانی خوبی دارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله محسن مجتهد شبستری با اشاره به اینکه تا این لحظه مردم حضور گسترده‌ای در صندوق‌ها داشته‌اند اظهار داشت: مردم در حوزه‌های دیگر هم حضور خوبی دارند و به ندای رهبری لبیک گفته‌اند.
وی با تاکید بر اینکه اهمیت مرحله دوم کمتر از مرحله اول نیست تصریح کرد: مردم حضور یابند و کار ناتمام مرحله اول را تکمیل کنند.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی افزود: مردم وظیفه‌شناس، وفادار به نظام اسلامی و ولایتمدار و آگاه در سرنوشت خود دخالت کنند در پای صندوق با صلابت و اقتدار نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند که این حضور بازتاب جهانی خوبی خواهد داشت.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه مردم به وظیفه خود عمل می‌کنند و امیدوارم نمایندگان منتخب نیز در برابر وفاداری مردم به وظایف خود به خوبی عمل کنند گفت: منتخبان مردم از فردا باید در برطرف کردن مشکلات مردم بیش از پیش تلاش کنند.

منبع:مسنیم
کد مطلب: 331262