تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱
 
امام جمعه بسطام:

بدحجابی و برخی بی‌عدالتی‌های جامعه از دغدغه‌های جانبازان است

Share/Save/Bookmark
بدحجابی و برخی بی‌عدالتی‌های جامعه از دغدغه‌های جانبازان است
 
امام جمعه بسطام بدحجابی، اختلاس، ضایع شدن حقوق در ادارات و برخی بی‌عدالتی‌هایی که در جامعه شکل می‌گیرد را از دغدغه‌های جانبازان دانست.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید علی رضوی‌نسب صبح امروز در جمع مسؤولان بسطام، میلاد سراسر نور حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را به همگان به‌ویژه پاسداران و سبزپوشان ولایت تبریک و تهنیت گفت و اظهار کرد: پاسداران افتخارآفرینان جمهوری اسلامی ایران هستند که موفقیت‌های روزافزونشان باعث شده دشمنان چشم دیدن سبزپوشان را نداشته باشند.

وی قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در ابتدای لیست تحریم‌های آمریکا و کشورهای غربی را برگ زرینی از افتخارات این نهاد انقلابی خواند و تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند «هرگاه دیدید دشمن با شخصی یا نهادی مقابله و مبارزه می‌کند، بدانید آن شخص یا نهاد تأثیرگذار در دشمنی با دشمنان است»؛ از این‌رو عداوت دشمنان به خاطر تلاش‌ها و موفقیت‌هایی است که پاسداران در طول دوران انقلاب بدان دست یافتند.

امام جمعه بسطام همچنین با تبریک میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) و روز جانباز، برای جانبازان و خانواده‌های آنها به‌ویژه جانبازان شیمیایی صبر و اجر جمیل آرزو و برای سلامتی آنها دعا کرد.

رضوی‌نسب با اشاره به دردها و آلام جسمی جانبازان تا پایان دوران زندگی، بیان کرد: هرچه تسهیلات در اختیار آنها بگذارند با دردها، زجرهای جسمی و مشکلات آنها برابری نمی‌کند.

وی گفت: در دیدار با جانبازان آنها بر ایثارگری، صبر و استقامت تأکید داشتند و بدحجابی، اختلاس، ضایع شدن حقوق در برخی ادارات و برخی بی‌عدالتی‌هایی که در جامعه شکل می‌گیرد را از دغدغه‌ها و ناراحتی‌های این اسطوره‌های پایداری دانست.

امام جمعه بسطام اضافه کرد: جانبازان رفتند تا عدالت نهادینه شود، ارزش‌های اسلامی در کشور پایدار بماند و آنچه پیامبر (ص) برای آن سال‌ها زحمت کشیدند؛ برقرار شود.

انتهای پیام/د
کد مطلب: 332341
مرجع : فارس