تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱
 
معاون اول قوه قضائیه در جمع خبرنگاران:

کار فائزه هاشمی زشت و قبیح بود/با این اقدام وی برخورد قانونی می‌شود

Share/Save/Bookmark
کار فائزه هاشمی زشت و قبیح بود/با این اقدام وی برخورد قانونی می‌شود
 
معاون اول قوه‌قضاییه درباره اقدام اخیر فائزه هاشمی گفت: این کار، کار بسیار زشت و قبیحی بود؛ زشت‌تر از این کار این است که بعد از همه تقبیح‌ها و حتی بعد از اینکه پدر ایشان به وی سفارش کردند وی عذرخواهی نکرد و حقیقتا جای تأسف دارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در مراسم معارفه و تودیع روسای جدید و سابق نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به دیدار اخیر فائزه هاشمی با یکی از اعضای ارشد فرقه ضاله بهائیت و اینکه آیا دستگاه قضایی در این خصوص اعلام جرم کرده یا خیر، گفت: این کار، کار بسیار زشت و قبیحی بود و تا آنجایی که من رصد کردم بسیاری از مردم و علما و شخصیت‌ها و مراجع تقلید و حتی پدر ایشان این کار را تقبیح کردند.
معاون اول قوه قضائیه افزود: زشت‌تر از این کار این است که بعد از همه تقبیح‌ها و حتی بعد از اینکه پدر ایشان به وی سفارش کردند وی عذرخواهی نکرد و حقیقتا جای تأسف دارد.
محسنی‌اژه‌ای گفت: دستگاه قضایی هر جرمی که اتفاق بیفتد آن را در نوع خود به صورت مقتضی دنبال می‌کند و این امر هم مانند سایر موارد طبق قانون و آنچه که قانون معین کرده و رفتار می‌شود.

م
 
کد مطلب: 333054
مرجع : تسنیم