تاریخ انتشار : شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
 
امام‌جمعه موقت بجنورد:

آزادسازی خرمشهر معجزه الهی بود/ لزوم برخورد قوه‌قضائیه با فائزه هاشمی

Share/Save/Bookmark
آزادسازی خرمشهر معجزه الهی بود/ لزوم برخورد قوه‌قضائیه با فائزه هاشمی
 
امام‌ جمعه موقت بجنورد با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: بی‌شک آزادسازی خرمشهر معجزه الهی بود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  حجت‌الاسلام محمدرضا ابوالفضلی ظهر امروز در آیین خطبه‌های مرکز خراسان شمالی از مصلای امام خمینی(ره) سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر اظهار کرد: به‌طور حتم آزادی خرمشهر در سوم خرداد ماه از الطاف خداوند بود که نصیب کشور ما شده است.

وی با بیان اینکه همواره روز آزادسازی خرمشهر به‌عنوان جلوه ایثار و فداکاری ملت مجاهد ایران برای همیشه در تاریخ ثبت و ضبط‌ شده است تصریح کرد: رشادت و ایستادگی مردم مقاوم ایران در طول جنگ تحمیلی سبب شد تا حتی یک وجب از خاک کشور توسط دشمن اشغال نشود.

امام‌ جمعه موقت بجنورد با تاکید بر اینکه سوم خرداد اوج اقتدار، عزت و غرور ملی است افزود: آزادسازی خرمشهر عزت و صلابت ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند.

ابوالفضلی گفت: این روز یادآور مجاهدان و دلاورانی است که برای دفاع از اسلام و قرآن و خاک ایران اسلامی از جان خود گذشتند.

وی با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان گفت: اکنون در آستانه اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت حضرت مهدی(عج) قرار داریم و مسئله نیمه شعبان در تمام ادیان آمده است و باید مراسم‌های این روز بزرگ به بهترین شکل و فارغ از هرگونه گناهی برگزار شود.

وی با یادآوری اینکه باید آشنایی بیش‌ازپیش نسل جوان بافرهنگ مهدویت و مفهوم اصلی انتظار هدف برگزاری جشن نیمه شعبان باشد تاکید کرد: جشن‌های نیمه شعبان مفهوم واقعی فرهنگ انتظار را منتقل کند.

امام‌جمعه موقت بجنورد با تاکید بر اینکه می‌بایست جشن‌های نیمه شعبان مفهوم حقیقی فرهنگ انتظار را منتقل کند خاطرنشان کرد: به‌طور قطع با ظهور امام زمان (عج) زمینه گسترش عدالت واقعی و برچیده شدن ریشه ظلم و ستم را در جهان فراهم می‌شود.

وی گفت: جشن‌های نیمه شعبان با محوریت ترویج فرهنگ مهدویت در راستای ترویج فرهنگ انتظار باشد.

وی با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه بهائیت گفت: اساسا بهائیت فرقه‎ای سیاسی و دست‌ساخته انگلیس و صهیونیست است.

امام‌جمعه موقت بجنورد اظهار کرد: دستگاه قضایی کشور باید با سرعت و قاطعیت با این موضوع برخورد کند.

وی با یادآوری اینکه دیدار فائزه هاشمی با سران فرقه بهائیت اقدامی علیه اسلام است گفت: ملاقات فائزه هاشمی با افرادی از فرقه بهائیت محکوم است و این دیدار که طی روزهای اخیر انجام شد اقدامی بسیار زشت و دهن‌کجی به اسلام است.

وی با طرح این پرسش که اگر شخص دیگری این کار را انجام می‌داد با وی به این شکل برخورد می‌شد بر لزوم برخورد قاطع با فائزه هاشمی از سوی دستگاه قضا تاکید کرد.

انتهای پیام/

د
کد مطلب: 333250
مرجع : فارس