تاریخ انتشار : شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲
 
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم(عج):

راه شهدا با شعار حفظ نمی‌شود/ روحیه خدمت به مردم در همه مسؤولان وجود ندارد

Share/Save/Bookmark
راه شهدا با شعار حفظ نمی‌شود/ روحیه خدمت به مردم در همه مسؤولان وجود ندارد
 
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم(عج) سمنان گفت: راه شهدا، راهی نیست که با شعار حفظ شود؛ بلکه در کنار گفتار باید در صحنه عمل قوی ظاهر شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابوالفضل راسخی صبح امروز با حضور در صبحگاه مشترک نیروهای تیپ 12 قائم (عج) سمنان، با اشاره به رشادت شهدای تیپ در زمان جنگ به‌ویژه در سال‌های اخیر و در مأموریت‌های سخت اظهار داشت: دارای ظرفیت عظیمی از جوانان مؤمن و متعهد هستیم که بسیار گره‌گشا و کارا هستند.

وی با اشاره به تعهد این نیروها نسبت به ارائه خدمت به هم‌وطنان افزود: متأسفانه این روحیه در همه مسؤولان وجود ندارد و اگر این‌چنین بود، امروز کشور بسیاری از مشکلات را از پیش رو برمی‌داشت.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم (عج) سمنان با اشاره به رشادت‌های رزمندگان مدافع حرم که این روزها شهر و کشورمان را مزین به بوی شهادت کرده‌اند، گفت: در این ماه‌ها و روزها، شهیدانی را بدرقه کردیم که هرکدام افرادی شاخص در ایمان و عمل بودند و امروز وظیفه ماست که پیرو راهشان باشیم و نگذاریم گذر زمان گرد فراموشی بر ذهنمان بپاشد.

راسخی تأکید کرد: راه شهدا، راهی نیست که با شعار حفظ شود؛ بلکه در کنار گفتار، باید در صحنه عمل قوی ظاهر شد؛ چنانچه دیدیم جان‌فشانی مردان بزرگی در تاریخ ایران امروز این اقتدار را برای ما به ارمغان آورده است.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ 12 قائم (عج) سمنان تصریح کرد: همه ما روزی فانی می‌شویم؛ اما این هنر مردان خداست که زیبا و هنرمندانه خدایشان را زیارت می‌کنند؛ آن‌چنان که خداوند متعال در عظمت مقام این عزیزان گفته است، آن‌ها زنده‌اند و نزد خدایشان روزی می‌خورند.

انتهای پیام/

د
کد مطلب: 333256
مرجع : فارس