تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
 
نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم:

انتخاب آیت‌الله جنتی نشان‌دهنده اقبال نخبگان به روحیه استکبارستیزی است

Share/Save/Bookmark
انتخاب آیت‌الله جنتی نشان‌دهنده اقبال نخبگان به روحیه استکبارستیزی است
 
نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم گفت: انتخاب آیت‌الله جنتی نشان‌دهنده اقبال نخبگان و فرهیختگان شورای نگهبان به روحیه صلابت و استکبارستیزی این عالم وارسته است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: فرهاد فلاحتی با تبریک آغاز فعالیت پنجمین مجلس خبرگان رهبری و انتخاب آیت‌الله جنتی به عنوان ریاست این مجلس، اظهار داشت:‌ مجلس خبرگان، مجلس فقها و فرهیختگان بدور از جنجال‌های سیاسی است.

وی با بیان اینکه آیت‌الله جنتی فردی است که از ابتدای انقلاب تا به امروز مواضع انقلابی و ولایی خود را حفظ کرده، بیان داشت: وی در طول این سال‌ها نه تنها از مواضع خود کوتاه نیامده، بلکه بر تقویت آن نیز افزوده است.

نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم زهد و عدم وابستگی به تعلقات دنیوی را از خصوصیات این عالم بزرگوار ذکر کرد و گفت: وی به عنوان یک چهره محکم و مقاوم در مسیر انقلاب است و در برابر همه فتنه‌ها، توطئه‌ها و آفت‌هایی که انقلاب را تهدید می‌کند، ایستادگی کرده است.

فلاحتی به جنجال‌های سیاسی بعضی از رسانه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: بعضی از رسانه‌ها می‌خواستند مجلس را داخل فضای سیاسی موجود کنند که علی‌رغم این فضاسازی مشخص شد مجلس از نمایندگان خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: علی‌رغم فضاسازی‌هایی که در بدنه جامه توسط بعضی از رسانه‌ها ایجاد شده بود ممکن بود شکاف ایجاد کند که این امر محقق نشد.

نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم در رابطه با انتخاب آیت‌الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری، اذعان داشت: این امر نشان‌دهنده این است که نخبگان و فرهیختگان شورای نگهبان پیرو خط و مشی این عالم هستند.

فلاحتی رویکرد مجلس خبرگان را رویکردی مناسب و در مسیر انقلاب دانست و ادامه داد:‌ انتخابات مجلس خبرگان در فضایی کاملاً آزادانه انجام شد.

* انتخاب آیت‌الله جنتی پاسخ عملی به فرمان رهبر معظم انقلاب است

وی انتخاب آیت‌الله احمد جنتی را به عنوان رئیس مجلس خبرگان قابل ستایش دانست و گفت: این انتخاب پاسخ عملی به فرمان رهبر معظم انقلاب است، چراکه وی در مسیر و خط مشی رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کنند.

نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم پیرامون عدم حضور برخی چهره‌های شاخص در این انتخابات، اظهار داشت: این افراد زمانی که فضای سیاسی را در شرایطی می‌بینند که امکان رأی‌آوری ندارند حضور نمی‌یابند که این امر تحلیل سیاسی درستی از این مطلب را می‌رساند.

فلاحتی ضمن تبریک انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس پنجم خبرگان رهبری، تصریح کرد: در آغاز به کار این مجلس برای همه فقها آرزوی سلامتی و توفیق را دارم.

وی اضافه کرد: امیدواریم نمایندگان خراسان جنوبی نیز مانند گذشته در کنار دیگر نخبگان برای قوای مجلس خبرگان فارق از کشمکش‌های سیاسی و نیازمندی‌های جامعه حرکت کنند.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 333639
مرجع : فارس