تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱
 
آیت‌الله مجتهد شبستری

بیگانگان با انتخاب آیت‌الله جنتی ناامید شدند/ مجلس خبرگان طبق فرمایش رهبری انقلابی ماند

Share/Save/Bookmark
 
نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان گفت: انتخاب آیت‌الله جنتی به‌عنوان رئیس مجلس خبرگان باعث ناراحتی و ناامیدی دشمنان شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله محسن مجتهد شبستری نماینده مجلس خبرگان پنجم و نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با  تسنیم، درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان پنجم اظهار کرد: به‌فضل الهی انتخابات مجلس خبرگان برگزار شد و چهارم خرداد شاهد افتتاح این مجلس بودیم. با حضور اعضا انتخابات هیئت رئیسه انجام گرفت و اکثریت قاطع به ریاست آیت‌الله جنتی رأی دادند.
وی افزود: به‌نظر می‌رسد با این انتخاب شایسته، توصیه مقام معظم رهبری که فرموده بودند مجلس خبرگان باید انقلابی باشد و انقلابی عمل کند، محقق شد.
آیت‌الله مجتهد شبستری در تشریح شخصیت آیت‌الله جنتی با اشاره به سوابق مبارزاتی وی پیش از انقلاب و مسئولیتهایش بعد از انقلاب خاطرنشان کرد: ایشان یک شخصیت انقلابی است که در خط امام و رهبری حرکت می‌کند و یک انسان به تمام معنا ساده‌زیست است.
امام‌جمعه تبریز افزود: انتخاب آیت الله جنتی باعث ناراحتی و ناامیدی بیگانگان، همفکران آنها در داخل نظام و کسانی شد که با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه مخالف هستند و امیدواریم در مراحل بعدی هم مجلس خبرگان انقلابی بماند و به وظایف انقلابی‌اش عمل کند.
نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای خبرگان رهبری درباره کلیدواژه «نفوذ» اظهار کرد: مقام معظم رهبری درباره بحث نفود بسیار دغدغه دارند که دغدغه بجایی است. در حوزه فرهنگی دشمنان می‌خواهند کشور را استحاله فرهنگی کنند و صبغه انقلابی بودن را از ایران بگیرند. غربیها در رسانه‌ها و تبلیغاتشان به‌صورتی وانمود می‌کنند که انقلاب هویت اصلی‌‌اش را از دست داده است.
وی افزود: رهبری مکرراً هشدار داده‌اند که باید استکبارستیزی همیشه مدنظرمان باشد و حوزه‌های دشمن را بشناسیم. دشمن شناسی مقابله کردن آگاهانه با توطئه‌های دشمن است و امیدوارم این نصایح مقام معظم رهبری که مکرر فرمودند و در جمع خبرگان تأکید کردند، نصب‌العین همه اعضای خبرگان و مسئولین قرار بگیرد.


کد مطلب: 334090