تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴
 
رئیس مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس‌جمهور:

برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان آذربایجان‌غربی اعلام شد + برنامه‌ها

Share/Save/Bookmark
 
رئیس مرکز ارتباطات دفتر رئیس‌جمهور برنامه‌های سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان‌غربی را اعلام کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  طاهره قیومی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا دوشنبه 10 خرداد ماه حجت‌الاسلام حسن روحانی ساعت 9 و 30 دقیقه وارد فرودگاه ارومیه شده و پس از استقبال رسمی به محل دیدار عمومی واقع در ورزشگاه تختی عزیمت می‌کند.
رئیس مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: پس از آن در ساعت 16 عصر با علما، ایثارگران و برگزیدگان دیدار و سپس در جلسه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان شرکت می‌کند.
قیومی افزود: جلسه شورای اداری استان آذربایجان‌غربی نیز با حضور مسئولان کشوری و استانی پس از دیدار با علما برگزار می‌شود.
وی از افتتاح مجتمع پتروشیمی مهاباد در روز دوم سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و افزود: وی پس از دیدار عمومی با مردم، این مجتمع را افتتاح کرده و پس از بازگشت به ارومیه در نشست خبری با خبرنگاران استانی شرکت می‌کند.
رئیس مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس جمهور با اشاره به برنامه‌های وزرا و معاونان رئیس جمهور در روز دوشنبه نیز بیان کرد: در این رابطه وزیر ارتباطات و فناوری در ماکو و شوط حضور یافته و وزیر آموزش و پرورش نیز به چالدران سفر می‌کند.
قیومی اظهار داشت: علاوه بر آن معاون رئیس جمهور در امور مجلس نیز وارد نقده و اشنویه شده و وزیر اطلاعات نیز به میاندوآب سفر می‌کند.
وی گفت: در این روز معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در سلماس، رئیس مرکز امور زنان و خانواده در خوی و چایپاره، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در سردشت و پیرانشهر و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیز در تکاب، شاهین‌دژ و بوکان حاضر می‌شوند.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 334091