تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
 
عضو جامعه روحانیت مبارز:

آمریکا را از هر شاخه‌ای بپرانیم به‌روی شاخه دیگری می‌نشیند/ هر کس به آمریکا اطمینان کند از عقل سالمی برخوردار نیست

Share/Save/Bookmark
آمریکا را از هر شاخه‌ای بپرانیم به‌روی شاخه دیگری می‌نشیند/ هر کس به آمریکا اطمینان کند از عقل سالمی برخوردار نیست
 
عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آمریکا را از هر شاخه‌ای که بپرانیم به‌روی شاخه دیگری می‌نشیند، گفت: دشمنی آمریکا تمام‌شدنی نیست و مبنای آن‌ها مخالفت با اصل نظام است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در بیرجند اظهار داشت: مبنای آمریکا، نبودن انقلاب اسلامی است و تمام تلاش خود را در این راستا انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه آمریکا را از هر شاخه‌ای که بپرانیم به روی شاخه دیگر می‌نشیند، گفت: دشمنی آمریکا تمام‌شدنی نیست و مبنای آن‌ها مخالفت با اصل نظام است.

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره قربانی تروریست بوده است ولی آمریکا بزرگترین کشور تروریست و حامی کشورهایی است که در حال پرورش و تجهیز تروریست‌ها هستند.

ابراهیمی با بیان اینکه اتهاماتی که آمریکا به ایران می‌زند بی‌اساس و برخواسته از دشمنی آمریکا است، تصریح کرد: آمریکا با توجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در هر زمینه‌ای موفق بوده است می‌خواهد از هر طریقی یک برچسبی به نظام بچسباند.

وی با بیان اینکه چسباندن برچسب به نظام تاکنون برای آمریکا هیچی سودی نداشته است، ادامه داد: عملکرد آمریکا در جهان اطمینان به این کشور را از بین برده است.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» در تمام کشورهای جهان تا حدودی وجود دارد، خاطرنشان کرد: آمریکا نه تنها در مذاکرات برجام به تعهدات خود عمل نکرد بلکه در حال انجام دادن یک سری تحریم‌ها بر علیه ایران است.

ابراهیمی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران و تیم دیپلماسی به وظایف خود تاکنون عمل کرده‌اند و این طرف مقابل است که صداقت ندارد.

وی با بیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و به دشمنی خود ادامه می‌دهد، افزود: هر کسی که به آمریکا اطمینان کند مشخص می‌شود از عقل سالمی برخوردار نیست.

انتهای پیام/د
کد مطلب: 334822
مرجع : فارس