تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۴
 
فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد

کشف 428 کیلوگرم انواع موادمخدر در پاتک شبانه پلیس تهران و البرز

Share/Save/Bookmark
 
فرمانده انتظامی استان از کشف 390 کیلوگرم تریاک و 38 کیلوگرم مرفین، در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر البرز و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: فبه نقل از ستاد اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز، فردی که از فعالان در امر تهیه و خرید و فروش موادمخدر در استان تهران و البرز بود، شناسایی و تحرکات نامبرده مورد پایش اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز قرار گرفت.

وی گفت: با تشدید اقدامات اطلاعاتی ماموران، مشخص شد که این سوداگر مرگ به تازگی مقدار قابل توجهی موادمخدر را از عناصر قاچاقچی در استان‌های شرقی کشور خریداری کرده و پس از انتقال آن به منزل یکی از همدستانش در شهر تهران، درصدد فروش موادمخدر به مشتریان خود در تهران و البرز بوده است.

سردار کامرانی صالح افزود: در پی رصد اطلاعاتی ماموران، محل دپو موادمخدر در تهران شناسایی شد و بلافاصله طی هماهنگی با پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و دریافت نیابت قضایی، چهار تیم عملیاتی از استان البرز و تهران به آدرس مورد نظر اعزام شدند و در ساعت 23 شب گذشته(چهارم تیرماه ) پس از اطمینان از حضور همدست قاچاقچی اصلی در منزلش با رعایت موازین شرعی و قانونی، متهم را حین خروج از آپارتمان، جلوی درب آسانسور دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: با راهنمایی متهم دستگیر شده در بازرسی از انباری آپارتمان مذکور، 390کیلوگرم تریاک با لفافه در 361 بسته و 38 کیلوگرم مرفین با لفافه در 36 بسته کشف شد.

سردار کامرانی‌صالح گفت: در ادامه این عملیات، متهم اصلی که به منظور جابه‌جایی بخشی از موادمخدر با یک دستگاه خودرو پژو پارس به آن مکان مراجعه کرده بود با سرعت عمل ماموران و قبل از هر اقدامی دستگیر شد.

گفتنی است، متهمان به همراه موادمخدر مکشوفه و خودرو توقیفی به پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ منتقل شدند.


منبع:فارس
کد مطلب: 337483