تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
 
نماینده مردم بیرجند در مجلس:

مبارزه با رژیم صهیونیستی مطابق منافع ملی است/ رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین منکر جهان اسلام

Share/Save/Bookmark
مبارزه با رژیم صهیونیستی مطابق منافع ملی است/ رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین منکر جهان اسلام
 
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی مبارزه با رژیم صهیونیستی را مطابق منافع ملی دانست و افزود: از دیدگاه اسلامی وظیفه هر مسلمانی است که شعار مرگ بر آمریکا را سر دهد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در راهپیمایی روز قدس بیرجند، ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی، اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس توسط امام راحل بنیان گذاشته شده و این روز به نام روز قدس نامگذاری شده است.

وی بیان داشت:یک منکر بزرگ در دنیا اتفاق افتاده است که مردم مظلوم فلسطین توسط صهیونیست‌های غاصب سربریده می‌شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: سکوت کردن و اقدام نکردن در برابر ظلمی که به مردم فلسطین و لبنان می‌شود، مصداق بارز ترک امر به معروف و نهی از منکر است.

عبادی مبارزه با رژیم صهیونیستی را مطابق منافع ملی دانست و افزود: از دیدگاه اسلامی وظیفه هر مسلمانی است که شعار مرگ بر آمریکا را سر دهد.

وی پیرامون فریضه امر به معروف و نهی از منکر در راستای رژیم صهیونیستی و اسرائیل جنایتکار، بیان داشت:‌ اگر این فریضه الهی انجام نشود در آن صورت اشرار بر جامعه اسلامی مسلط می‌شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ در این شرایط هر چه قدر خوبان جامعه دست به دعا بردارند هیچ اثری نخواهد داشت چراکه یک واجب الهی در جهان اسلام به دست فراموشی سپرده می‌شود.

مقاومت هوشمندانه مهمترین راه نجات از نقشه‌های شوم دشمنان

عبادی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی و اسرائیل برای نابودی اسلام و خاورمیانه نقشه‎های شومی کشیده‎اند،‎ تصریح کرد:‎ مقاومت هوشمندانه مهمترین راه نجات از نقشه‌های شوم دشمنان است.

وی به شعار فتنه سال 88 "نه غزه،‌ نه لبنان، ‎جانم فدای ایران" که بر زبان عده‎ای خاص جاری شده بود،‎ اضافه کرد: ‎این شعار بر خلاف امنیت و منافع ملی کشور ایران است که توسط خود صهیونیست‎ها برنامه‎ریزی شده بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به آیات و روایات قرآنی در رابطه با کمک به ظالمان، اظهار داشت: ‎قرآن کریم به طور صریح کمک به ظالمان را نهی می‎کند.

عبادی به رابطه بعضی کشورها با اسرائیل اشاره کرد و اذعان داشت:‎ کشورهایی نظیر مصر، ترکیه و سردمداران کشورهای عرب که ریشه آن‌ها انگلیسی و استعماری با این کشور جنایتکار رابطه برقرار کرده‎اند.

وی افزود: ‎کشورهای عربی گرچه به طور کامل اسرائیل را قبول نکرده‎اند ولی در عمل از انجام هر کمکی برای اسرائیل دریغ نکرده‎اند.

توکل بر خدا و تکیه بر ملت‎های هوشیار و بیدار،‎ مهمترین سرمایه‎ دولتمردان

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران،‎ ولایت فقیه و حضور پرشور مردم در صحنه‎های مختلف را مهمترین دلایل برچیده شدن این غده سرطانی در کشور ایران بیان کرد و اضافه کرد: ‎توکل بر خدا و تکیه بر ملت‎های هوشیار و بیدار را مهمترین سرمایه‎های هر دولتمردی است.

عبادی با بیان اینکه افراد روشنفکرنما جنایات دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل را در منطقه فلسطین مشاهده می‎کنند، یادآور شد:‎ این افراد روشنفکرنما این اقدامات را توهمی بیش نمی‎دانند چراکه این افراد هیچگاه برای امت‎های اسلامی دل نمی‎سوزانند.

وی با تاکید بر اینکه کسی که برای امت خود بها قائل نباشد مجبور است بر ظالمان تکیه کند، ‎تصریح کرد:‌ شرک واقعی این است که انسان‌ها آمریکا و اسرائیل‌پرست باشند.

پدیده داعش از تفکر صهیونیستی نشأت گرفته است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی پیرامون تشکیل پدیده داعش بیان داشت: ‎داعش از تفکر صهیونیستی به وجود آمده است و مهمترین هدف داعش تضعیف قدرت‎های اسلامی و تفرقه میان جوامع اسلامی است.

عبادی اعلام کرد: کشور اسرائیل قبل از تشکیل گروهک داعش در شرایط سختی به سر می‎برد چرا که در جنگ با حزب الله لبنان شکست سختی را متحمل شد و چون نتیجه این شکست را قطعی می‌دید به سراغ گروهک داعش رفت تا بتواند جریان نیل تا فرات را محقق کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه اسرائیل تنها برای فلسطین و قدس نیست، ‎ادامه داد: ‎برنامه‎های سازمان یافته اسرائیل برای کل خاورمیانه است و می‎خواهند کاری کنند که در خاورمیانه هیچ کشوری قوی‎تر از اسرائیل نباشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه روز قدس سبب زنده شدن فلسطین شد، ‎بیان داشت: ‎اگر امام راحل این روز عظیم را به ملت شریف ایران اعلام نمی‌کردند قطعا فلسطین به دست فراموشی سپرده می‎شد.

عبادی حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس را لبیک به ندای رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: ‎امروز آحاد مردم بزرگترین جهاد را انجام دادند.

وی با بیان اینکه خلاف انسانیت و امنیت ملی است که در برابر جنایات اسرائیل سکوت کنیم،‎ اضافه کرد:‏ اگر بیداری مردم،‌ حضرت امام(ره) و درایت مقام معظم رهبری نبود مشخص نبود صهیونیست‎ها چه بلایی را بر سر مردم ایران و غیر ایرانی در می‎آوردند.

عبادی با تاکید بر اینکه ملت بزرگ ایران اهل مبارزه است، ‎اذعان داشت: بر اساس روایت اسلامی جامعه اسلامی باید یک پیکر باشد و از دیدگاه انسانی و اسلامی وظیفه هر مسلمان این است که خشم و انزجار خود را فریاد بزند.

وی بیان داشت: ‎موج اسلام‌گرایی که در اروپا بوجود آمده بود سبب نگرانی استکبار شد چراکه گرایش مردم به دین اسلام زیاد شده است و این سبب نگرانی اسرائیل و آمریکا شد که اروپا به دست مسلمانان خواهد افتاد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‎ در این راستا صهیونیست برای تخریب چهره اسلام گروهی شبیه خوارج  که متمسک به ظواهر قرآن نه عمق قرآن هستند را بوجود آوردند تا تا مردم را گردن بزنند، بچه 8 ماهه را سر ببرند و از این طریق، دین اسلام قلابی را در کنار اصل آن گذاشتند.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 338390
مرجع : فارس