تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
۲
 

ماجرای عکس نام خیابانی در کرج که دست به دست می‌شود + تصویر

Share/Save/Bookmark
 
طی روزهای اخیر تصویری از نام یک خیابان در شهرستان کرج در فضای مجازی دست به دست می‌شود که تا این لحظه مسؤولان شهرداری و شورای اسلامی این شهرستان نسبت به آن واکنش نشان نداده‌اند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در مرداد ماه سال 1392 خبری در رسانه‌های استان البرز مبنی بر شهادت شهید رضا کارگربرزی منتشر شد.

شهید کارگربرزی نخستین شهید مدافع حرم استان البرز بود که در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) جان عزیز و گرانقدر خویش را تقدیم کرد.

تا به امروز صدها جوان ولایی و انقلابی استان البرز با لبیک به فرمان ولایت به جنگ با تکفیری‌ها و گروهک‌های تروریستی چون داعش در عراق و سوریه پرداخته و ده‌ها نفر از آنان در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

جوانان چون شهید مرتضی مسیب‌زاده، شهید علی تمامزاده، شهید محسن کمالی، شهید حکیم عزیزی، شهید علی حسنی، شهید جواد محمدی، شهید الله‌یار یعقوبی تنها تعدادی از سربازان رشید سپاه اسلام هستند که در این راه به شهادت رسیده‌اند.

امروزه یکی از درخواست‌های مردم ولایی و انقلابی استان البرز به ویژه در شهرستان کرج این است که نام خیابان‌ها و معابر اصلی شهرستان‌های مختلف این استان را به نام این شهدای عزیز مزین شود.

درخواست به حقی که متاسفانه تا به امروز در شهرستان کرج محقق نشده است.

این در حالی است که طی روزهای اخیر تصویری در فضاهای مجازی دست به دست می‌شود که نشان دهنده نامگذاری عجیبی در یکی از خیابان‌های این شهرستان است.

این خیابان یکی از شهرهای اقماری کرج قرار دارد.نام خیابان فوق "مهندس دادگو" است و بلافاصله ذهن‌ها را به سمت یکی از اعضای شورای شهر کرج هدایت می‌کند.

محمود دادگو رئیس شورای اسلامی شهر کرج است و از ابتدای تشکیل شورای اسلامی شهر و روستا به عنوان نماینده مردم این شهر در شوراها حضور داشته است.

خبرنگار فارس تلاش کرد تا با وی و یا یکی از مدیران شهرداری کرج درباره این تابلو و عکسی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود، گفت‌وگویی انجام دهد که متاسفانه محمود دادگو رئیس شورای شهر کرج و این مدیران تلفن همراه خود را پاسخ ندادند.

پیگیری خبرنگار فارس برای یافتن پاسخ این پرسش که آیا نام خیابان "مهندس دادگو" ارتباطی با محمود دادگو رئیس شورای شهر کرج دارد و یا خیر ادامه دارد و انتظار این است که اگر این نامگذاری شباهتی با نام رئیس شورای شهر ندارد، مدیران شهرداری کرج بگویند که مهندس دادگو کیست و به چه دلیل نام وی بر یکی از معابر اصلی نقش بسته است.

منبع:فارس
کد مطلب: 338580
 
h
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۲:۱۰:۳۵
4 تا کفش پرت کن هر دلشان بخواهد با انجام شود و با مردم بازی بکنند؟
 
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۷:۳۱:۵۲
سلام چه اشکالی داره برای زنده ها هم کاری بشود حتما باید برای رفتگان نام گذاری شود مثل این است تا سایه پدر و مادر بالای سر است قدر ندانیم وقتی مردند برویم خیرات کنیم و سنگ قبر گران بخریم تا زنده هستند یک لیوان آب دستشان بدهیم.