تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
 

فساد و فیش نجومی مدیران رسانه ملی چگونه رقم می‌خورد؟

Share/Save/Bookmark
اینکه برخی صاحبان نفوذ در پاره‌ای از برنامه‌های رسانه ملی، ذائقه‌ای سکولاری دارند و یا به کار گرفتن حداقلی دین در برنامه سازی‌ها را افتخار و اعتقاد خود می‌دانند، بر کسی پوشیده و عیان نیست. اما اینکه چرا مدیران رسانه ملی به چنین نفوذیانی میدان می‌دهند و در مقام عمل در همان طریقی طی مسیر می‌کنند که آن جماعت صاحب نفوذ سکولار مسلک در آن پرسه می‌زند و عشق ورزی می‌کنند، جای تامل و تاسف دارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: تا کنون بارها برنامه‌های بسیار تاثیرگذار و بصیرت‌زایی که توسط نیروهای اصیل انقلابی در رسانه ملی تولید گردیده و از قضا مخاطبان زیادی هم داشته، به سلاخ‌خانه کج فهمی و کج سلیقگی و تسامح و تساهل برخی مدیرانِ متاثر از فشار جماعت صاحب نفوذِ مخالف ارزشها و آرمانها رفته است و مدیران مربوطه کمترین تاوان را در این زمینه داده اند و حال خبرها حکایت از تعطیلی همیشگی برنامه ثریا از کنداکتور شبکه یک سیما دارد!
اینکه چرا مدیران رسانه ملی براحتی چنین برنامه‌هایی را تعطیل می‌کنند و به اصطلاح آب از آب تکان نمی‌خورد، تنها دلیل آن را باید در حرفه‌ای و اخلاقی بودن هنرمندان و برنامه سازان انقلابی دانست. برنامه‌سازانی که برای زحمات خود کوچکترین ارزش مادی قائل نیستند و حاضر نیستند که برای دفاع از زحمات خود، علیه رسانه ملی تبلیغ و جوسازی کنند و مدیران رسانه ملی و آن جماعت صاحب نفوذ گرفتار ولنگاری فرهنگی بخوبی به این موضوع اشراف و اطلاع دارند. از همین رو بدون هر گونه خوف و هراسی اولین قربانی در چنین مواقعی برنامه سازان انقلابی خواهد بود و الا شما می توانی هر لحظه که شبکه های تلویزیونی را روشن کنی برنامه های کم خاصیت، بی‌خاصیت و آنتن پرکنی چون "مردم چی میگن" در شبکه سه و امثال این برنامه‌ها در سایر شبکه‌ها را بوضوح مشاهده کنی.
همگان باید بدانند که تعطیلی این نوع برنامه‌ها تنها زیر پا گذاشتن زحمات و توانایی آنان نیست که بتوان از کنارشان براحتی گذشت، بلکه میدان دادن به نفوذیان فرهنگی و سیاسی و قربانی سایر برنامه‌ها و حذف تدریجی "اسلامیت" از چهره و ماهیت رسانه ملی می باشد.
از همین رو در قبال چنین رفتارهایی باید ایستاد و مدیران مربوطه باید بدانند که خیانت و فساد تنها در فیش‌های نجومی، جاسوسی، اقدامات تروریستی و چنین اموری نمی‌باشد بلکه حذف نیروهای انقلابی و برنامه های بصیرت‌زا و هزینه کردن کردن اموال بیت المال برای برنامه‌های کم خاصیت و بی‌خاصیت و صرف سرگرم کننده، بخودی خود خیانت و فساد تلقی می‌شود و قابل پیگیری از سوی مردم، رسانه‌ها و دستگاه‌های نظارتی است. حتی اگر مدیران رسانه ملی ریالی حقوق دریافت نکنند اما اموال بیت المال را به برنامه‌های بی‌خاصیت اختصاص دهند و برنامه‌های انقلابی و تاثیرگذار را حذف نمایند، چنین اقدامی در حقیقت همان فساد و ولنگاری فرهنگی و فیش حقوقی نجومی تلقی می شود که خائنین و دشمنان در صدد ترویج آن هستند.
د
کد مطلب: 340832
مرجع : بی باک