تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
 
عضو خبرگان رهبری:

تحقق مطالبات رهبری و مراجع اولویت برنامه حوزه است

Share/Save/Bookmark
تحقق مطالبات رهبری و مراجع اولویت برنامه حوزه است
 
عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه تحقق مطالبات رهبری و مراجع اولویت برنامه حوزه است گفت: به لطف الهی مدیر جدید حوزه‌های علمیه اشراف و توانمندی لازم را برای تحقق اهداف تحولی در حوزه دارد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله عباس کعبی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات مخلصانه آیت الله حسینی بوشهری در مدیریت حوزه‌های علمیه در دوره گذشته اظهار کرد: خوشبختانه آیت‌الله اعرافی با سال‌ها تجربه مدیریت کلان به ویژه در اداره موفق جامعة المصطفی العالمیه نشان داده که اشراف و آشنایی خوبی به مسایل حوزوی دارد و توانایی لازم برای تحقق اهداف کلان حوزه‌های علمیه را داراست.

وی افزود: در واقع کلان نگری، مدیریت مطلوب و برنامه ریزی در عین واقع بینی از ویژگی‌های ایشان است که کمک می‌کند با لطف و عنایت الهی و تفضلات ائمه اطهار(ع) بتواند در اداره و مدیریت حوزه‌های علمیه موفق و موید باشد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه تحقق مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در اولویت برنامه‌های هر مدیر حوزوی باید باشد، گفت: به هر حال با توجه به اینکه به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب، حوزه مادر نظام است، یک سری انتظارات متقابلی میان حوزه و نظام وجود دارد که باید به تامین آن‌ها اهتمام ورزید.

وی افزود: در کلان برنامه‌ها باید در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی با تکیه بر ظرفیت‌های عظیم حوزه‌های علمیه و نهاد مقدس روحانیت گام برداشت و برنامه ریزی لازم را در این راستا به خوبی انجام داد.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 341096
مرجع : فارس