تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
 
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان همدان:

ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی منطبق با معیارهای دینی انجام شود

Share/Save/Bookmark
ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی منطبق با معیارهای دینی انجام شود
 
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان همدان آموزش سبک زندگی اسلامی - ایرانی را از نیازهای ضروری جامعه برشمرد و گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی منطبق با معیارهای دینی انجام شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام جواد حیدری صبح یکشنبه در جمع مبلغان همدان بابیان اینکه ماه صفر در پیش است و باید از ظرفیت های این ماه در برگزاری برنامه های فرهنگی استفاده شود، گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی از مهمترین راهکارهای مقابله با جنگ نرم دشمن است.
وی بابیان اینکه این امر را میتوان از طریق برگزاری کارگاه‌ها ی آموزشی، گفتمان های دینی، برگزاری همایش در مدارس و دانشگاهها انجام داد، بر نقش پر اهمیت رسانه تاکید کرد و گفت: باید برای ارائه محتوای دینی از قالب سرگرمی استفاده کرد.
حجت الاسلام جوادی با بیان اینکه باید برای بالا بردن سواد رسانه ای مردم تلاش کرد، گفت: محتوای آموزشی را در بستر فضای اینترنت نیز می توان ارائه کرد تا مردم فکر نکنند اینترنت صرفا یک پدیده سرگرم کننده است.
حجت‌الاسلام حیدری راد افزود: امروزه قدرت های جهانی برای تخریب سبک زندگی اسلامی از هیچ کاری دریغ نمی ورزند و تمام تلاش خود را در این جهت به کار می گیرند تا  آثار منفی هر چند کوچک را در جامعه ایرانی-اسلامی ما پایه گذاری کنند.
حجت‌الاسلام حیدری راد گفت: یکی از ضروریات ترویج سبک زندگی اسلامی این است که با شرایط پیشرفت روز دنیا معیارهای دینی را جزء به جزء و بر پایه زندگی اسلامی مشخص و در راستای همین مشخص کردن نیز الگوهای مربوطه را تعریف کنیم.
وی گفت: در ارزش و اهمیت آموزش آداب معاشرت همین بس که خداوند در مقام تعلیم و آموزش پیامبران و مؤمنان برآمده و خود اقدام به آموزش و پرورش ایشان نموده تا این گونه بر ارزش و اهمیت آداب معاشرت تأکید کند.
د
کد مطلب: 354199
مرجع : مهر