تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
 
سردار نقدی

ترویج سبک زندگی اسلامی راهکار مقابله با هجمه فرهنگی دشمن است

Share/Save/Bookmark
ترویج سبک زندگی اسلامی راهکار مقابله با هجمه فرهنگی دشمن است
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت:ترویج سبک زندگی اسلامی و مشارکت فعالانه بسیج زنان، یکی از موثرترین راهکارها برای مقابله با برنامه های شوم دشمن علیه نظام خانواده محسوب می شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار محمدرضا نقدی با اشاره به لزوم شناخت و آگاهی دقیق و رصد تحرکات شوم دشمن در عرصه های گوناگون اظهار داشت:حوزه فرهنگ، یکی از کانون های اصلی هجمه های سنگین دشمن محسوب می شود که سال هاست معاندان و دشمنان این نظام و ملت، تلاش می کنند با اجرای پروژه های متعدد، نظام خانواده را تضعیف کنند.
رئیس سازمان بسیح مستضعفین کشور عنوان کرد:ترویج سبک زندگی اسلامی، یکی از مهمترین برنامه های بسیج زنان در کشور به شمار می رود که به واسطه آن، خنثی سازی و مقابله با هجمه فرهنگی دشمن به نحوی مطلوب و شایسته محقق خواهد شد.
وی افزود:این طرح از سوی سازمان بسیج به صورت گسترده و در ابعاد گوناگون همچون نشست ها، آموزش ها، چاپ و تألیف کتاب، تولید فیلم و...در حال ترویج است.
نقدی عنوان کرد:حصول دستاوردهای هر چه بیشتر و نائل شدن به توفیقات موثر و سازنده، مستلزم مشارکت و نقش آفرینی گسترده مردم است که تحویل ۱۰۰ هزار گیرنده ماهواره ای به پایگاه های بسیج از سوی مردم، نمونه ای از چنین اقدامات سازنده ای به شمار می رود که خوشبختانه چندی پیش محقق شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در خاتمه یادآور شد:بدون تردید، تهاجم دشمن گسترده است و اجتناب مردم از منابع آلوده ای همچون شبکه های اجتماعی فاسد و شبکه های ماهواره ای مستهجن اصلی ضروری در حصول اهداف مورد نظر و مقابله با توطئه های ننگین دشمن در این زمینه به شمار می رود.د
کد مطلب: 354200
مرجع : مهر