تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۷
 

شرکت کنتورسازی ایران تعطیل شد

Share/Save/Bookmark
شرکت کنتورسازی ایران تعطیل شد
 
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:شرکت تولیدی کنتورسازی ایران که بزرگ‌ترین تولید‌کننده کنتور در ایران است، به دلیل مشکلات مالی و بدهی تعطیل شد.
شرکت تولیدی کنتورسازی ایران که در شهرک صنعتی البرز استان قزوین واقع است یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده کنتور در ایران بوده و امروز به دلیل بدهی و مشکلات مالی در نخستین روز از دهه فجر تعطیل شد.
این شرکت به دلیل بدهی‌هایی که به سازمان تأمین اجتماعی داشته است توسط این سازمان مهر و موم شد.
گفتنی است، کارگران کارخانه‌های کنتورسازی و رسانور که وابسته به هم بوده، چندی است به دلیل عدم پرداخت حقوق و مطالبات و اخراج کارگران دست به تجمع و اعتراض زده بودند.
یکی از کارگران این شرکت به خبرنگار فارس می‌گوید: انتظار کارگران از استاندار قزوین و دولت این است که فقط صدای کارگران را بشنوند.
واحدهای صنعتی بسیاری از جمله نازنخ، فرنخ، مه‌نخ، سپهرالکتریک و دیگر شرکت‌ها هم با مشکلات مشابهی دست به گریبان بوده و کارگران آنان هر از چندی دست به تجمع و اعتراض می‌زنند.
گفتنی است، استاندار قزوین در آخرین اظهار‌نظر خود در جمع صنعتگران و صاحبان صنایع کوچک از اعطای تسهیلات به واحدهای مشکل‌دار خبر داده بود و هنوز مسؤولان استانی و شرکت کنتورسازی در خصوص تعطیلی این کارخانه اظهارنظری نکرده‌اند.
ف

 
کد مطلب: 364054
مرجع : مشرق