تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵
 

هشدار آیت‌الله ‌جزایری نسبت به شرایط نامناسب خوزستان

Share/Save/Bookmark
هشدار آیت‌الله ‌جزایری نسبت به شرایط نامناسب خوزستان
 
دولت باید هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکلات و معضلات ایجاد شده در خوزستان اقدام کنند و بدانند که انتقال آب با معضلات اجتماعی از قبیل بیکاری و افزایش فساد اخلاقی همراه است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به دنبال وقوع حوادث اخیر و قطعی برق، آب، خطوط ارتباطاتی همچنین تعطیلی مدارس و ادارات در اهواز و خوزستان موجی از نارضایتی از سوی مردم ایجاد شد که در این میان نمایندگان خوزستان مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی هریک برای احیای حقوق شهروندی مردم خوزستان نسبت به عملکرد دولت معترض شدند.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز ضمن هشدارهایی شرایط ایجاد شده برای آینده خوزستان را نامطلوب عنوان کرد و اظهار داشت: چون دسترسی مردم به مسئولان راحت و آسان نیست اعتراضات و شکایات خود نسبت به عملکرد دولت را نزد روحانیون می آورند.

وی خطاب به رئیس جمهور و وزرای دولت یازدهم گفت: دولت باید هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکلات و معضلات ایجاد شده در خوزستان اقدام کنند و بدانند که انتقال آب با معضلات اجتماعی از قبیل بیکاری و افزایش فساد اخلاقی همراه است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: خوزستان از نظر مسائل اقتصادی از جمله استان‌های مهم کشور است و ادامه یافتن این رویه بدون شک اقتصاد کشور را دچار آسیب می‌کند.

وی خطاب به اساتید و علمای حوزه بیان کرد: اساتید و روحانیون حوزه به ویژه ائمه جمعه وظیفه دارند که از طریق منابر خود در مساجد و رسانه‌های جمعی مشکلات، معضلات و درد ودل های ملت مظلوم خوزستان را به گوش دولت برسانند.

م
کد مطلب: 366327
مرجع : تسنیم