تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
 

تیم حقیقت‌یاب در معدن یورت حضور یافت

Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: تیم حقیقت یاب حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر در محل حادثه حاضر و شواهد عینی را از نزدیک بررسی کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حسینقلی قوانلو ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  در پی دستور رئیس جمهور و با تصمیم وزرای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تیم حقیقت یاب حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر در محل حادثه معدن حضور یافت.
وی افزود: این گروه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از اساتید دانشگاه‌ها و خبرگان کشوری زغال‌سنگ و نظام مهندسی معدن کشور و نمایندگان کارگران معدن تشکیل شده است.
قوانلو اظهار کرد: تیم حقیقت‌یاب روز گذشته در محل حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر حاضر شدند و با بازدید از تونل یک و تونل ٢ معدن زمستان یورت، به ارزیابی شواهد موجود پرداختند.
به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، اعضای تیم حقیقت یاب پس از بازدید میدانی، در جلسه‌ای شواهد را بررسی کردند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار داشت: پس از جمع‌بندی و ارزیابی نهایی تیم حقیقت‌یاب، علت حادثه معدن زمستان یورت منتشر خواهد شد.
در حادثه معدن ذغالسنگ زمستان یورت شهرستان آزادشهر ۴۳ نفر از کارگران زحمت‌‎کش این معدن کشته و شماری از کارگان و امدادگران مصدوم شدند
کد مطلب: 376392