تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶
 

توضیح پلیس آگاهی درباره تیراندازی در منطقه دولت‌آباد شهر ری

Share/Save/Bookmark
توضیح پلیس آگاهی درباره تیراندازی در منطقه دولت‌آباد شهر ری
 
پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره خبر منتشرشده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی مبنی بر حمله سارقان مسلح به یک مغازه طلافروشی در منطقه دولت‌آباد و درگیری سارقان با پلیس توضیحاتی ارائه کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پلیس آگاهی تهران بزرگ در واکنش به انتشار اخبار ضد و نقیض از تیراندازی ظهر امروز (یکشنبه) 31 اردیبهشت در منطقه دولت‌آباد و شایعه سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در این منطقه، اعلام کرد: به‌رغم اخباری که طی ساعات گذشته منتشر شده هیچ سرقت مسلحانه‌ای در این محدوده انجام نشده و هیچ شهروندی نیز بر اثر شلیک و اصابت گلوله مجروح نشده است.
بنابر اعلام این مرکز، تیراندازی ظهر امروز به‌دنبال عملیات دستگیری سارقان مسلحِ تحت تعقیب بوده که کارآگاهان اداره یکم پس از شناسایی محل تردد سارقان در منطقه دولت‌آباد، مبادرت به دستگیری آنها می‌کنند. 
پلیس آگاهی گفته است: با توجه به تلاش سارقان برای گریز از دست مأموران و بی‌توجهی سارقان به دستور ایست پلیس، کارآگاهان پلیس آگاهی با به‌کارگیری قوانین استفاده از سلاح گرم، اقدام به شلیک گلوله کردند که بر اثر این تیراندازی حداقل سه سارق مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند.

م
کد مطلب: 376542
مرجع : تسنیم