تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴
 

افزایش سقف برداشت از خودپردازها

Share/Save/Bookmark
دبیرکل بانک مرکزی با اشاره به توانمندی بی­ نظیر شبکه بانکی کشور در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در سطح منطقه، از آمادگی کامل بانک ­‌های کشور برای خدمت­ رسانی به زائران اربعین حسینی در سال جاری خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سید محمود احمدی در نشست هماهنگی با شبکه بانکی به منظور بررسی راهکار‌های گسترش کمیت و کیفیت ارائه خدمات بانکی به زائران اربعین حسینی گفت: برنامه ریزی لازم برای نصب، راهبری و نگهداری امکانات پرداخت الکترونیک اعم از خودپرداز، پایانه فروش، کیوسک و نظایر آن در نقاط مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چزابه؛ برقراری کشیک فعال در شعب و باجه‌های استان ­‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان؛ انجام عملیات منظم پول رسانی، خدمات مالی و پرداخت در استان­‌های مذکور انجام شده است.
 عضو هیئت عامل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در تامین وجه نقد لازم مورد نیاز زائران در ایام مراسم اربعین حسینی وجود ندارد، اظهار کرد: تلاش خواهد شد طی این ایام اسکناس نو در اختیار کلیه زائرین قرار داده شود.
معاون فناوری ­‌های نوین بانک مرکزی نیز در این نشست با بیان اینکه زیرساخت ­‌ها و امکانات فنی لازم برای ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در مناطق مرزی وجود دارد، از افزایش سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز تا مبلغ ۵ میلیون ریال در استان­‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان که تردد زائران اربعین در آن‌ها انجام می‌شود خبر داد.
حکیمی در این خصوص گفت: همانند برخی از مواقع خاص مانند ایام نوروز، به منظور افزایش رفاه زائران گرامی، در ایام مراسم اربعین حسینی بانک‌ها صرفا" در استان‌های پیش­گفت که تردد زائران از آنجا انجام می‌شود، مجاز هستند نسبت به تنظیم منوی برداشت وجه تا مبلغ ۵ میلیون ریال به صورت درون بانکی اقدام کنند.
در ادامه این نشست نمایندگان شبکه بانکی با اشاره به تجربیات سال ­‌های گذشته، به تشریح اقدامات انجام شده به منظور ارتقای خدمت­رسانی شبانه روزی به زائران اربعین حسینی پرداختند و با توجه به پیش­ بینی افزایش تعداد زائرین در سال جاری، در خصوص فراهم بودن کلیه امکانات لازم برای حصول آسایش زائران اربعین حسینی ابزار اطمینان کردند.


د
کد مطلب: 388985
مرجع : افکارنیوز