تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
 
مقام عالی سپاه:

پای دشمنان برای ‌بازدید از مراکز نظامی ایران ‌را خواهیم شکست‌

Share/Save/Bookmark
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه دولت آمریکا بداند ایران اجازه ‌بازدید از مراکز نظامی را نمی‌دهد، گفت: پای دشمنان برای ‌بازدید از مراکز نظامی ایران ‌را خواهیم شکست‌.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار عبدالله عراقی صبح امروز در یادواره شهدای کارمند استان قزوین که در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا با جان و دل بر پیمان خود با خداوند و قرآن کریم پایبند بوده و در مسیر پایداری نظام و اسلام گام برداشتند.

وی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز جامعه را مدیون خون شهدا و فداکاری جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس و همچنین جان‌فشانی شهدای مدافع حرم هستیم که در راه اسلام و انقلاب از جان خود گذشتند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شهدا متعلق به تمام مردم فهیم و دین‌دار کشور هستند که مصداق بازر این مهم در تشییع باشکوه شهید حججی نمایان شد که از سراسر کشور در این مراسم حضور یافته و راه شهدا را پایدار دانستند.

عراقی با اشاره به اینکه روحیه فداکاری و جان‌فشانی در نسل‌های پس از انقلاب به وضوح قابل مشاهده است، خاطرنشان کرد: عده‌ای در دوران جنگ و عده‌ای از نسل کنونی همچون شهید حججی از کاروان خلقت جدا شده و به خدا پیوستند.

وی ادامه داد: مدیران و مسئولان نظام باید شهدا را محور کارهای خود قرار داده و با توجه به اهداف شوم دشمن باید اتحاد و انسجام مورد توجه جدی قرار گیرد چراکه اختلاف‌افکنی هدف اصلی دشمنان است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنی دشمنانی همچون آمریکا و اسرائیل تمامی ندارد چراکه امروز به بهانه نقض برجام نقشه بازدید از مراکز نظامی را داشته که دولت آمریکا بداند ایران اجازه این بازدید را نداده و پای دشمنی را که این اقدام را انجام دهد، خواهد شکست.د
کد مطلب: 390013
مرجع : تسنیم