تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
 
رهبر معظم انقلاب خطاب به زائران اربعین حسینی(ع):

خوشا به حال آن کسانی که در حال پیاده‌ روی هستند/ الحمدلله جوانهای ما راه را پیدا کردند و میلیونها نفر از مردم در این راه حرکت میکنند

Share/Save/Bookmark
 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: خوشا به حال آن کسانی که در حال پیاده‌ روی هستند و به زیارت اربعین خواهند رسید و آن زیارت خوش مضمون روز اربعین را خطاب به حضرت خواهند خواند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رهبرانقلاب در جلسه درس خارج فقه ۱۵ آبان درباره پیاده روی اربعین فرمودند: خوشا به حال آن کسانی که در حال پیاده‌ روی هستند و به زیارت اربعین خواهند رسید و آن زیارت خوش مضمون روز اربعین را خطاب به حضرت خواهند خواند. ما هم اینجا با شوق و حسرت نگاه میکنیم به این گامها:
هزاران گام در راه است و دل مشتاق و من حیران/ که ره چون میتوانم یافتن سوی درون من هم


لینک دانلود فیلم http://yon.ir/IChHs


الحمدلله جوانهای ما راه را پیدا کردند و میلیونها نفر از مردم ما و مردم غیر ما، مردم عراق و دیگران، در این راه حرکت میکنند، این هم یکی از حوادث بسیار برجسته‌ای است که خدای متعال منت گذاشته بر ما و این حادثه را برای ما خلق کرده است، این شد یک نماد. همیشه اربعین پیاده‌روی بود امّا این حرکت عظیم که یک نماد بسیار زیبا و پرشکوهی از حضور پیروان اهل‌بیت و علاقمندان به اهل‌بیت هست؛ این نبود، ما این را نداشتیم، این را خدای متعال در اختیار ما گذاشت، خدا را بایستی شاکر باشیم.
 
منبع: khamenei.ir
کد مطلب: 391609