تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
 

حاجی‌دلیگانی: توقیف کیهان به خاطر انتقام‌گیری است

Share/Save/Bookmark
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: توقیف روزنامه کیهان به خاطر انتقام‌گیری از این روزنامه به خاطر افشاگری‌های آن بوده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حسینعلی‌ حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، با تعجب‌‌آور خواندن توقیف روزنامه کیهان گفت: یکی از راه‌های شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی آزادی مطبوعات است و من وقتی خبر ایجاد محدودیت برای روزنامه کیهان را شنیدم بسیار متعجب شدم.

وی ادامه داد: در صورتی که بارها و بارها کشورهای حوزه خلیج فارس و به ویژه امارات علیه تمامیت ارضی ما بیانیه دادند و اقداماتی را صورت دادند حال روزنامه کیهان به نقل از انصارالله یمن مطلبی را نوشته چرا باید توقیف شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان از نعمت‌های خدایی برای انقلاب اسلامی است و نشریه وزین کیهان در سال‌های بعد از انقلاب خدمات شایانی را برای انقلاب اسلامی داشته است و از انحراف‌هایی که برخی افراد و جریانات در داخل کشور ایجاد کردند با افشاگری‌ و روشنگری که داشت از این انحرافات جلوگیری کرد.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که این نوع برخورد با نشریه وزینی مثل کیهان به خاطر برخی انتقام‌گیری‌ها از این روزنامه است به خاطر افشاگری سال‌های اخیر بوده است.


د
کد مطلب: 391695
مرجع : فارس