تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
 

اقدام تحسین‌برانگیز العبادی در کربلا

Share/Save/Bookmark
نخست وزیر عراق در سفر به کربلای معلی در طرح رُفت و روب خیابان‌های این شهر مشارکت کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حیدر العبادی که برای دیدار با مسئولان استان کربلا و اطلاع یافتن از طرح امنیتی ویژه اربعین به این استان رفته است با حضور در خیابان‌های این شهر جارو به دست گرفت و به نظافت خیابان‌های منتهی به حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین و حضرت عباس علیهم السلام پرداخت.

برای نظافت خیابان‌های کربلا همزمان با پایان مراسم باشکوه اربعین حسینی کمپین‌هایی تشکیل شده است. تعدادی از مسئولان استان کربلا از جمله عقیل الطریحی استاندار از حیدر العبادی استقبال کردند.

العبادی همچنین با شیخ عبدالمهدی کربلایی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی دیدار و گفت‌وگو کرد. نخست وزیر عراق موفقیت طرح امنیتی ویژه اربعین را پیروزی دیگری دانست که به پیروزی‌های نیرو‌های امنیتی علیه داعش اضافه می‌شود.

وی از نیرو‌های مسلح، امنیتی و اطلاعاتی به خاطر تامین امنیت زوار اربعین حسینی و نهاد‌های مختلف که به زائرین امام حسین (ع) خدمات ارائه دادند تقدیر کرد و موفقیت طرح‌های امنیتی را بزرگ زرینی دانست که به پرونده پیروزی بر گروه تروریستی داعش و آزادی مناطق اشغالی عراق افزوده می‌شود.

العبادی از تعهد زوار به نظم و همکاری آنان و هیات‌های حسینی (ع) با نهاد‌های امنیتی و از استانداری کربلا و عتبات مقدسه به خاطر خدمات رسانی به زوار تقدیر کرد. نماینده مرجعیت دینی در کربلا نیز روز جمعه از مشارکت بیش از ۱۳ میلیون زائر در زیارت اربعین حسینی خبر داد.د
کد مطلب: 391788
مرجع : جام جم