تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
 

تأکید مقام معظم رهبری بر ساختن فیلم زندگی "سردار سلیمانی"

Share/Save/Bookmark
سعید حدادیان درباره دیداری که با رهبر معظم انقلاب داشته، توضیحاتی ارائه کرده است. به گفته او رهبری تاکید کرده اند که فیلمی از زندگی سردار سلیمانی ساخته شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مسئول دفتر ادبیات و هنر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در همایش سلام سردار که با هدف تجلیل از سردار سلیمانی، فرمانده نیروی قدس همزمان با شانزدهمین همایش سوختگان وصال در دانشگاه تهران برگزار شد، به سخنرانی پرداخت و پس از بیان نکات مربوط به همایش به بیان نظرات رهبر معظم انقلاب درباره این همایش و همچنین سردار سلیمانی پرداخت.
حدادیان تصریح کرد: در فرصتی که در روضه‌ها پیدا کردم خدمت رهبر معظم انقلاب گزارشی درباره مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی ارائه کردم که ایشان خیلی خوشحال شدند و فرمودند که خوب است، ولی یکی کم است.
همچنین معظم له تاکید کردند که باید از زندگی سردار سلیمانی هم فیلم ساخته شود، مانند فیلم «به وقت شام حاتمی کیا» که من دیدم و خیلی خوب بود. در هر حال ما این امضا را از رهبر انقلاب گرفته ایم. مسئول دفتر ادبیات و هنر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران با بیان این‌که سردار سلیمانی راضی به برگزاری چنین مراسمی نیستند، تصریح کرد: قطعا ما آن قدر صبور نیستیم که بخواهیم برای سردار بعد از شهادتش مراسم تجلیل برگزار کنیم.د
کد مطلب: 397228
مرجع : خبرگزاری دانشجو