تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
 

واکنش نواب رئیس مجلس به استیضاح سه وزیر

Share/Save/Bookmark
پزشکیان و مطهری نظرات خود را درباره استیضاح وزرای کار، راه و کشاورزی مطرح کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پزشکیان نایب رئیس اول مجلس با اشاره به استیضاح وزرای کار، راه و کشاورزی در مجلس گفت: استیضاح حق نمایندگان است اما اکنون زمان و موقعیت مناسبی برای انجام چنین کاری نیست.

وی تأکید کرد: معتقدم در جایی که می‌توان مشکلات را با گفت‌وگو حل کرد، دیگر نیازی به استیضاح نیست و این اقدام تیر آخر است.
پزشکیان: به استیضاح هر سه وزیر رای منفی می‌دهم
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو افزود: نمی‌دانم چه مشکلی وجود دارد که برخی نمایندگان اصرار بر انجام استیضاح وزرا دارند زیرا منابع کشورمان محدود است و توقعات و نیازهای ما در جامعه بسیار بالاست.

پزشکیان ادامه داد: زمانی که توقعات نامحدود در برابر منابع محدود قرار می‌گیرد، طبیعی است که نیازها نمی‌تواند اجرایی شود و در این زمان ما با یکدیگر مشکل پیدا می‌کنیم.

نایب رئیس اول مجلس با بیان اینکه بنده به استیضاح هر سه وزیر رای منفی می‌دهم، بیان کرد: در دوران وزارت بنده هم بارها نمایندگان خواسته‌هایی داشتند که در توان بنده نبود.

مطهری: طرح استیضاح‌ هیچ یک از وزرا را امضاء نکرده‌ام
همچنین علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، هم درباره استیضاح وزرا در مجلس، گفت: بنده نظر خاصی در این مورد ندارم و نمی‌خواهم اظهارنظر کنم.

وی با بیان اینکه طرح استیضاح‌ هیچ یک از وزرا را امضاء نکرده‌ام، تصریح کرد: در همان روز استیضاح تکلیف معلوم می‌شود، بخواهیم اظهارنظر کنیم خیلی مناسب نیست.د
کد مطلب: 398060
مرجع : باشگاه خبرنگاران