تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
 
آیت‌الله خاتمی:

فضاسازی علیه مجمع نمایندگان طلاب فریبکاری سیاسی است

Share/Save/Bookmark
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه به برخی از فضاسازی‌های انتخاباتی علیه مجمع نمایندگان طلاب واکنش نشان داد و این فعالیت‌ها را فریب‌کاری سیاسی دانست.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله سید احمد خاتمی با اشاره به برخی از فضاسازی‌های اخیر درباره عدم حضور طلاب در انتخابات هشتمین دوره مجمع به اهمیت مجمع نمایندگان اظهار کرد: حضور طلاب در این انتخابات بسیار باشکوه بوده است، نقد سازنده همیشه کارگشاست اما فریبکاری سیاسی راهی به جایی نمی‌برد.

وی با بیان اینکه اصل تشکیلات مجمع نمایندگان ستودنی است، گفت: مجمع نمایندگان تشکیلاتی است که پویایی حوزه خواهد بود، برخی کلمه تحریم را آوردند این بدترین شیوه موضع‌گیری‌هاست که انجام شده است، البته خوشبختانه طلاب هم اعتنا نکردند.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه عنوان کرد: مجمع نمایندگان طلاب از آخرین یادگارهای امام راحل عظیم‌الشأن است، حفظ آرمان‌های ایشان بر ما تکلیف است.

وی ادامه داد: زمانه‌ای است که ما باید از ظرفیت ارزشمند طلاب استفاده کنیم، ظرفیتی که بحمدالله در پیدایش انقلاب و در تداوم چهل‌ساله انقلاب تأثیرگذار بوده است. خاتمی عنوان کرد: مجمع نمایندگان ظرفیت بیشتر از حالا می‌تواند داشته باشد و به مسائل طلاب بپردازد.


د
کد مطلب: 398130
مرجع : فارس